Prijava

palestina nije priznala kosovo, a i bivša juga je uvek bila na strani plo, a i moramo biti s palestincima ako ćemo biti principijelni oko kosova

реците ми да сам педер ал јањад не једем уопште и мрзим их генерално

Pa ti si iz svinjskpg srema bilo bi glupo da najvoles jare

Sto se mene tice moze meso koje ima ne biram uopste

živeo srem živeli sremski partizani

ja garantujem da glavni, šalabajzer i ja možemo pojesti 2 janjeta zadan

Ovo nisam upratio.
Moram se složiti. S glavnim sam prijatelj na fejsu i nako odoka se može reći da vaga oko 110, a za Skočka sam pročitao da je takođe međedina. Ja sa nešto preko stodžera sam najtanji, ali u situaciji da oni gnječe meso dok ja pijem, pa se uključim nakon gajbe pive, onako vansebice, mislim da bismo morali nakon janjadi i po ćevape naručiti u smiraj dana.

Mi uBosni imamo bolju janjetinu.

Gvozden pičkica

ja garantujem da glavni, šalabajzer i ja možemo pojesti 2 janjeta zadan

A šta ćemo za večeru? Pazi nešto, ne mogu mnogo da jedem odjednom, ali mogu svakih pola sata pošten obrok da pojedem lololo

S glavnim sam prijatelj na fejsu i nako odoka se može reći da vaga oko 110

137 tačnije, fejs laže

Au! Onda treće janje treba za večeru.

Dajte meni samo spinjetke i malo rebara...

ja garantujem da glavni, šalabajzer i ja možemo pojesti 2 janjeta zadan

Mogu li i ja da se priključim u grupu, nemam nešto kila ali mogu pojesti stra božiji, samo se ne mogu udebljati, kažu od otrovluka.

Ja ću obući trenerku

Vidi što se glavati bosanci pojavljuju kad je u pitanju krkanje. Ðes mrljo!

Ma namirišem ja janjetinu nadaleko, hoćemo u mlado jagnje ili kod doktora u bjelajce, ima 28. baja mali knindža i turniir u fubalu finale

Jebemliga, 28-og bi trebalo da sam na Zelenkovcu, džez festival.

Nije isključeno da i ja odem jednu veče kad bude Vlatko, ovo ostalo mi previše tandrkanja. Nego me podsjeti ova janjetina na jedan skorašnji događaj... Išli mi kao okrenuti jare neko, ali u koži onako, i strpali u gepek u kojem je ostala prazna rupa za rezervni točak. I pukne nam guma usput, i jbg dok se to zamjenilo dok se stiglo na destinaciju, upalo jare u onu ruku ukočilo se ne možeš mu ništa, smotano ko violinski kljiuč, ne možeš ga nabiti, da prostiš na ražanj nema šanse, dvojica za prednje a dvojica za zadnje noge i navlači rasteži i jedva ga nekako prikujemo pravo, a zategnuto ko praćka, da je jedan ekser popustio preletilo bi Dimitor.