Prijava

Boh pojede tri kilograma i to bez koštica.

jedem skorom sisice jedne

Lubenicu uzmem da probam na početku godine i ne jedem više. Smara me da pišam posle

Edit malenai: Na početku sezobe lubenica

Smara me da pišam posle

Zato te ne smara da seres
SKECH

Hahahaha vidi ga Pajo što uvaljuje jajo (bedna rima)

Pajo kad si već tu. Dodao si jednu moju prijateljicu na Fejsu, pitala me da l da te prihvati ili ne da l ćeš da je smaraš i praviš probleme. Stavio sam obraz za tebe povedi računa o ponašanju.
Reko sam jeste Bosanac ali je korektan momak, neprimetan.

jel zna neko koja je sorta što ima veoma malo koštica? jeo sam je ima dosta godina, dal bi neka grčka jebemlije, svetlija je boja ima slabije šare i skoro bez košti a slatka ko med i kmal gdegod da se kupi?

Vec sam je poco smarati lololo :D

Pajtez nasmejao si Gonza brate tvoja misija je uspela XD

ako je to ta dobijaš krišku

Nadam se da silnim smijehom nije razbudio bebu?!!!

Ma jok bre matori, ni top ga ne bi probudio.

A lovac? Kapiras, one figure iz saha

Srbendo, lovac bi ga probudio ali samo ako ga jako ubodeš u oko.

Pozdrav, zovu me Dragon. Ako zelis da tvoja lepa devojka ili zgodna supruga bude Hotwife, pisi mi. Normalan, snazan, razuman, pouzdan muskarac sa iskustvom od oko cetiristo Hotwife parova i neznam broj devojaka, upoznao bi prijatan par koji zna sta hoce i zeli druga, partnera u vezi, njenog ljubavnika sa dozvolom muza ili decka, inteligentnog, zdravog, dovoljno zgodnog, dole glatko obrijanog, sa lepim i velikim falusom za nezni i strasni seks utroje. Budi u vezi sa mnom, pripremi je i ucini da ona bude sa nama, kada to oboje pozelite. Hotwife je ideja parova koji se vole. Oni koji se ne vole njima ovo nije interesantno. Ovo je za one koji realno zele bliskost i diskretno prijateljstvo. Koji zele u vezi najlepse igre u krevetu. Da pojacaju strast, ljubav, uzbudjenje i seksualnu zelju i otvoreni su ka novom iskustvu. Koji prepoznaju dobar put, sa interesantnim partnerom. Hotwife su najuzbudljivije zene i najlepse je imati jednu takvu kod kuce. Za one koji pisu nepotrebne sumnjicave komentare, zivim u tri zemlje, jedna od njih je Srbija, i tamo nije mrak, i seksa ima mnogo, i snimci nisu tudji sa neta, normalni, informisani ljudi to lako mogu razumeti. Maco tipovi i parovi koji traze samo devojke, postovanje i razumevanje, mnogo ljubavi i seksa. Moja prica je obicna, ali meni i mom drustvu mnogo vredna, ideja je u prijateljstvu. Svi koji podrzavaju prijatelje i o njima pozitivno misle, kojima nije potrebno da spustaju druge, da bi se sami osecali bolje, welcome. Mnogi ljudi ne zele u zivotu da budu pasivni posmatraci tudjih zivota, vec sami ucesnici svog, hoce svoju mastu da pretvore u zivot, a ne svoj zivot u mastu, zele da podele svoje intimnu i uzbudljivu stranu jos s nekim, da bi bila jos lepsa i uzbudljivija. Jasno je da je forma profila prilagodjena prvenstveno damama, kao i svima, koji znaju da seks ne mora biti samo prosto trpanje, vec energija neznosti i drskosti, znatizelje i iskustva, slobode i razuma, prijateljstva i strasti.

hahha, koga mrzi da cita ovo maestrovo, da mu rezimiram....taj dragon je lik koji ima kurcinu oko 30cm otprilike, i udate zene mu se masovno javljaju da ih odvaljuje od tucanja i to i da ih snima i fotografise, ima sve na simpatikus.com

Се сећате емисије ''2на2 на 3к'' коју је водио Делча и која је ишла на трећем каналу, и где су познате личности играле баскет? Е па ја не нађох ни један видео нити било какву информацију о томе на нету, јел могуће то.

Zaboravio sam.. Ali sećam se audicije, dobra je bila.. i limbo dens:) onda telefonski kviz Fonto, sa Dekijem Pantelićem, jedna od jačih prevara tog vremena.. Brate a dal si ti realan kad pored ovolikog izbora programa tražiš emisiju od pre petnest godina sa ne pamtim kad ugašenog kanala?!