Prijava

pa ako me volis daj i meni onda sliku u tangama molim te :)

Haha ti nemaš tu sliku?

eo deky će ti poslat ako ga budeš lijepo zamolio :P

Bio veceras na koncertu Zvonka Bogdana, zgrozen sam.

Pevaju tako, ovi sviraci udaraju po tamburi, e sad ima neki stih tipa volim matore koke, a volim i pilice. I Zvonko sad da jednom mladjem tamburasu da malo peva,a Zvonko drzi mikrofon, ovaj mali menja tekst kao volim matore koke, a volim i deckice... A Zvonko se onako seretski smeje i kaze uf ovo je bilo.... Jebote ko bi reko da Zvonko jebe tamburase na jaslama dok konji gledaju.

četr konja debela idu preko begeja

zašto bi iko išao na koncert zvonka bogdana, a da nije sredovečna žena iz banata koja poseduje jedan ar vinove loze

pre 10+ godina svirao na egzitu bogdan.pjana masa.malo pauza da se napravi od tuc tuceva i drekavaca...bilo dobro.

Pa to, ubacen sat vremena posle rok bendova da iskuliraju ljudi

pricajte sta ocete, al toceno pivo na koncertima zvonko bogdana je oko 400 din, plus namerno ti tako pune da bude pola pene pola pivo, tako da im ostane 1|3 limenke, i na taj nacin zaradjuju ovi sto rade u sanku

Deky sačekaj zimu, zatrebaće joj tad ona 3 stepena kad s Jadrana studene bure zapušu. A to što kurva tvrdi da nije za jebačinu, pa donekle je i u pravu, obzirom kakav je ispodprosečni krš

Idi leci se retarde

Boškić. Ne volim ljude koji olako etiketiraju druge ljude. To možeš da mi kažeš samo ovde a uživo bi brojao poispadale zube polomljenim prstima pičkice jedna mala.

Jebi bombasa vucicevog bota. Ladno na yutub kanalu izbacuje sve pičkoustove konferencije..

Tilmo jasno je kao dan da ovakva sorta papaka može biti deo samo krezube, vučićeve Srbije. Nisam ni sumnjao

Mogao bi Radjija da izmontira neki skup krezubog puka i na čelu da stavi Vučiča kako galami takodje krezav. Ostavi mu samo jedan zub ko babi. Jeste cim ali posle više nema cimanja kad te isproziva tako neka botina. Samo mu citiram post i ispod slika.

Obrok retard za svako poštovanje.

Platapus daj mi pravila igre koju igras par meseci i za tri dana bicu veci degenerik od tebe