Prijava

pogledaću ja sad

juče sam razmišljao nešto i shvatio sam da u životu ne postoji trenutak u kojem se ja ne bih preselio u Tokio, mamu im jebem bolesnu ja

Odgledao ja sad prvi i drugi deo, hahah, gospodin.

''Gdje sam se pojavio sa ovim stomakom, svi su mislili da sam sumo rvač.''

cetvrti deo sa riksama najjaci

Kakav kralj jebeni.

A imao taj što vodi tu emisiju stalnog gosta, jednog ciganuna parološkog lažova. Al ono baš težak slučaj. Ne mog se sad setim kako se zvao.

Edit: Ramadan valjda, sad cu da pogledam da l uma neki snimak sa njim, mada to bas odavno bilo.

Elem, kod mene danas vašar i pun kurac ljobera tipa Ranilaca sišlo do grada. Seo negde kafu da popijem i sedi ženska osoba sa ajfonom i u Wink patikama. Na tu se temu mogu pisati doktorske disertacije.

Pa to je ono, ode u grad sa Iphone6s i motanim cigarama, pije veliko točeno. Celo veče.

Ajde sve se to i nekako more oprostiti, ali Wink patike?!?!?!?!

miki ne moze se tim ljudima zameriti, ne znam kako mozes. Ti ljudi su uskraceni za intelekt i zato se tako ponasaju. To je isto kao da se smejes podrugljivo nekom ko je rodjen bez prstiju na ruci

podjednako je ruzno smejati se osobi koja ma zbog kojeg razloga nema prste na rukama.. ili neki prst

Izijem flips pre bi rekao da je to kao da dodjes u ludnicu i ljutis se na retarda zato sto ne zna lepo da crta--znaci ne trebas se ljutiti.on je takav i nemoze se menjati a to govori o tebi kako si lakoveran i neinteligentan iako njemu pokusavas to da smestis

Armine, koliko si visok? Nemoj lagati samo, zanima me.

http://i.imgur.com/jMRT3eb.png

opet radi čet, ali me preduhitrio gazda i nisam stisnuo print na vreme, jer je napisao jednu čudesnu reč na četu
obrisao

E Zhajk, ja sam bio brži tu ;)

čuvajte se prova, ide okolo po vuki i postavlja neugodna pitanja

Gleda da l je iko nizi od njega tj. 178cm

ne treba da bude tužan, kepeci ne udaraju glavom tako često poput regularnih ljudi