Prijava

Tilmo što bi učinio ti da ti neko tako uzme djevojku?

Da ti svi kazu on je pravi covek za nju?

I da znaš svaku večer oni se ljube?

Tačno bih joj razbio zube..

u ulici koju los glas prati

negde oko deset sati

dvojica, jedan protiv drugoga

To, Ruse, ne daj Republiku Trsku!

u poslednjih par godina mi se s vremena na vreme priviđaju paukovi. npr situacija od noćas, legnem da spavam okrenut ka zidu i kada krenem da tonem u san, vidim uglavnom neku tarantulu kako se spušta sa zida ka meni. onda se cimnem, ako mi ne radi mozak dovoljno brzo, ustanem, palim svetlo itd, ali ćešće mi dopre do mozga info da je mrak i da ne mogu da vidim ništa. ne znam koji je to kurac

Imas poremecaj na engleskom zvan Hypnopompic Hallucination. a gle cuda uglavnom se ljudima prividjaju paukovi. Nije uopste redak taj poremecaj, uglavnom nisi bas normalan, ali nije strasno.

guglao sam jednom nešto, onako površno, pa sam danas opet nešto bacio pogled bzv. ma nebitno, onako sam podijelio sa vukajlijašima

Revolucija, ako tražiš devojku preko pune linije što zna da pretiče

и мени се у полусну учинило како ми паук иде преко пода на оној светлости лампице на продужном каблу... иначе имам тарантулу која је у тераријуму метар одатле па сам у пола ноћи палио светло да видим де се налази и нема шансе да је изашла

Ja se približavam tridesetoj i dan-danas ne mogu da spavam u mrklom mraku. Uvek mi je tokom noći stona lampa uključena. To je jedan od ihaha OCD-jeva koje imam.

nije to ocd ne brini, ocd je nešto drugo. ti si samo sisica

To sa paukovima imam i ja, sad vidim da je to spada u poremecaj jbt, nisam dakle normalan. Cesto se istripujem da ih vidim po zidu do kreveta pa ustajem i palim svetlo i onda trazim gde su nestali

miki jel ti se dogadja kao kad legnes, nailaze ti misli da moze neko blizak da ti nastrada pa onda moras da napravis neku radnju da bi kao to sprecio u buducnosti da se ne dogodi? Tipa ustanes iz kreveta i otvoris i zatvoris vrata, ili na silu pijes vodu?

prove a jel pisas u krevet