Prijava

Prva platila Stevči kurvu. Izgleda da će da izgubi nevinost sa voditeljkom slagalice, pred kamerama. Svaka čast.

Opaliće i Milku izgleda.

Poštovani, obracam vam se 15ak min posle uzasne situacije. Naime, u autobusu br 85 prema Banovom Brdu, na stajalistu Dom zdravlja usli su kontrolori i gospodin kontrolor srednjih godina, imao je braon koznu jaknu zatrazio mi je kartu. Kulturno sam rekla dobro vece i pruzila kartu. Greskom sam umesro mesecne dana obicnu kartu koja nije otkucana i pruzila mu odmah mesecnu i licnu kartu i izvinila se. On je poceo toliko da vice na mene sto sam pogresila, video da je mesecna u redu i nije hteo da mi vrati obicnu karticu koja je na dopunu. Zamolila sam da mi vrati on je rekao da mu ne pada na pamet. Na to ja ustajem i trazim kartu ponovo na sta njegove kolege pocinju da urlaju na mene , tada dizem i ja ton i pocinjem bukvalno da se derem da mi vrati moju kartu koju sam platila i pokusavam da mu otmem jer NE DAM ono sto sam ja platila i nema potrebe da snosim bilo kakve sankcije jer sam dala pogresnu, jer sam pisle par sekundi dala ispravnu. U svom tom haosu, autobus staje jer su se putnici uznemirili i poceli da vicu na kontrolore i nastaje opsti haos. Kontrolor kod kojeg je moja karta na dopunu odlazi do automata i OTKUCA JE, bez obzira sto ja imam mesecnu kartu koju je proverio. Ni to nije problem, problem je sto nece da je vrati. Nastaje haos i govori mi kako ce da mi zove policiju, na sta odgovaram da zove taman da ga prijavim.
Krecem da otmem kartu jer od tolike kolicine besa i nemoci ne znam sta cu , hvata me za ruku i stiska njehova koleginica, ljudi ustaju i krecu na nju i svi se deru u autobusu i konacno mi kontrolor vrati kartu i ispsuje me i celu familiju.
Nemam reci. U
Nikad duzna ostala nisam i ne dam ono za sta sam dala novac nekome ko misli da je sila a nema pravo na oduzimanje.

pricaju u francuskoj sta govore kada se slikaju, kao sto oni koriste cheese i odjednom nas pominje, naravno se bacaju fore ko da smo talibani najgori :D na 30:30
https://www.youtube.com/watch?v=dIPjaniNNfo

ma mogu da nam popuše kurac boguljuba gagića a i karića, jebo ih, šta, oni ne znaju ni da se smeju ružni holanđani

Не знам баш колико се народ који не зна рећи "р" може смејати туђим језицима.

ПС

- Има ли Словена у публици?
Бугарка се не јавља

Лолчина

ma sprdaju se, dzimi kar je bio pre par meseci u beogradu zna vrlo dobro ko smo sta smo, ali je komicar jbg ja sam se ismejao

Haha, Care, zamisli sad nekog penzionisanog Titovog pukovnika kako gleda i plače, čupa kosu i jebe im sve po spisku

bugari zabranili burke

Haha, Care, zamisli sad nekog penzionisanog Titovog pukovnika kako gleda i plače, čupa kosu i jebe im sve po spisku

Пустиш ово на Бежанијској коси на видео-биму, до ноћи цела Коса изгори

'Ладно направили гитару од картона!
https://www.youtube.com/watch?v=7Oo2H-W7d6A

Пустиш ово на Бежанијској коси на видео-биму, до ноћи цела Коса изгори

Baš to :D

Aj brisite one odabrane postere , ne brukajte sajt

http://i.imgur.com/YcZ975w.png

ne znam zašto, ali ja se smejem ko budala na ove domaćine sa vodom, i ove goste bez vode

E checkaonichari na chatu raspravljaju ko je koliko jebo, Nidzha drzhi slovo