Prijava

ja sam dobrih 10 minuta plakao, stomak me boli opasno koliko sam se ismijao

Dostižem jedan sasvim novi nivo zaludnosti gledajući NHL..

Није то ништа. Добро је да не гледаш бејзбол.

haha to ova tekma što se trenutno igra napolju :D

haha to ova tekma što se trenutno igra napolju :D

Da brate, Edmont Winipeg ili kako već... Izabrao sam već San Jose Sharkse kao omiljeni hokej klub jer imaju prekul dresove haha.

Није то ништа. Добро је да не гледаш бејзбол.

Probao i to... i to ne jednom, nego par puta ali jebeno mi ništa nije bilo jasno da pratim... NFL sam nekako i shvatio ponešto ali bejzbol je za mene i dalje jedna velika enigma

Snimite i lika iza pulta kako se pojavljuje i nestaje xD

https://www.facebook.com/djmosaken/videos/1596033380422883/

Kakvi hokejaski pocetnici jebote... Navijaju jer imaju prekul dresove.

A ovaj mesa NHL i NFL...

DETROIT RED WINGS I TORONTO MAPLE LEAVES SU TIMOVI OSTALO GOVNA STO SE NHL TICE!!!!

A EVROPSKA LIGA MAIKA!!!! Kada se pobiju Cesi i Slovaci nikad lepse.

Ozb Sale, igrala se napolju. Zimski klasik NHL-a, lože se te dvije ekipe na to. Nisam pobrkao sportove lol

лол, на фејсбуку највећи рич има нешто што људима даје прилику да испадну паметни или глупи.

je l zarađuju nešto admini ovih stranica?

Zaradjuju u braci

ако расни заради макар и десет динара за страницу делије вукајлија (то је прави подскуп вукајлије) ти онда израчунај колико може да се заради.

DETROIT RED WINGS I TORONTO MAPLE LEAVES SU TIMOVI OSTALO GOVNA STO SE NHL TICE!!!!

Само Ред Вингси јер су црвено-бели као Звезда. Фјодоров, Ајзерман, Линдрстром, Хашек... Било некад.

НФЛ пратим, 49ерси и Ремси су ми омиљени иако су далеко од плеј-офа, а камоли Супер Боула.

Probao i to... i to ne jednom, nego par puta ali jebeno mi ništa nije bilo jasno da pratim...

Гледам већ неколико година, раније на ЕСПН-у, сада на Арени и опет слабо разумем. Неки хоумран вреди један поен, некад и два. Још увек ми није јасно докле траје ининг, колико пута се баца лопта док се не деси страјк (избацивање ударача). Ипак правило гађања замишљеног правоугаоника ширине базе, а висине између колена и појаса ударача је победа. Ко је смислио ону игру, није нормалан.

E a stvarno sto ne stave neki pravougaonik pa da mora kroz njega da prodje loptica pa odna da je onaj opauci a ne da ga zamisljaju? Ili brate nekim senzorima da odrade to ko u hokeju a ne sudija onaj jadan gleda koji on moj kurac zna gde je proletela loptica

posle ispovesti o degustaciji čokolade u danskoj, moja druga top ispovest

http://ispovesti.com/ispovest/2027730

а још и маестро оставио коментар:

Bilo bi lepo, pošto ovde nema podkomentara, da devojke napišu otprilike koliki penis im nije bio dovoljan, a koliki bi bio zadovoljavajuć ili taman. Napišite širinu i dužinu u centimetrima, ako znate dimenzije, naravno.