Prijava

Prov ne ide ti uz godine da se ponasas kao armin

a daj brt što tako? Totalno smo različiti personalitiji. Dobar je Armin, ali nismo za poređenje.

Slazem se razlika je 14cm

Hahaha jebe Arm ko mator

Eh a ja sam pre 7 meseci govorio da će soda biti ovaj mali

Sad sam odgledao na rtsu ded men voking, bilo je emotivno, mozes li mi reci kakva je knjiga ako si procitao bas sam se zainteresovao za pricu nije valjda ta helen bila katolicka gadura necu da je citam onda u filmu je bas ljubazno dozirana polarizovanost price ako moze tako da se kaze mislim ovo za polarizovanost mislim kao na dvostranost, objektivnost ,sloboda tumacenja nisam citao knjige od 2.srednje fazon, osecam se sramno malo, dobra stvar je ako uzmem nesto zanimljivo da procitam

Šta je ovo koji kurac, ko piše ovo?

Pošto je očigledno da je sve te tekstove pisala jedna osoba, voleo bih da znam ko je to. Kada bih saznao, potrudio bih se da nađem tu osobu, tapnuo je po ramenu s leđa, kao, e, izvinite gospodine/gospođo, i onda kad se okrene, direkt u nos. Kad sa poda pita: Zaštoooo? odgovorio bih: Zato.

Ajde ne seri majmune, menjas temu nakon neuspelog pokusaja da zavadis mene i prova, dao sam ti sansu da budes moj segrt, al oces leba preko pogace, pa ne moze tako, znas li gde sam ja poceo, lizao gde treba i ne treba da bih dosao dovde, a ti si imao priliku za razvoj u zdravoj atmosferi, punu podrsku, ali sve si odbacio, sada truni

fizičko nasilje nikad nije odgovor, to je jedan od kutaka evolutivnog podruma iz kojeg mi kao vrsta moramo pronaći izlaz

Ja sam bolji covek nakon onog filma neverovatno je sta se desi coveku izmedju prve i poslednje strane. Nedozvoljavam vise ikakvu agresiju dok traje ovaj delirijum bas sam pogodjen dosta filmom.
A ti armine pusi kurcinu.

Hahahaha, 14cm, dobar :D

Nisam knjigu čitao, ali ima tog polariteta u filmu. Opatica kao sluškinja Božja i Pen (detalj jareća bradica - jarac - Đavo) kao Đavolov štovatelj. E Zorane Šumadincu, veći sam ezoterik od tebe.

A Boh je realno investirao deo svoje reputacije u Arminov razvoj i tu je moglo biti svašta, ali je Arm opravdao očekivanja i razvio se u solidnog vukajlijaša. Neke mu stvari zameram, ali je to za prajvt sliku, neću sad ovde.

znas li gde sam ja poceo, lizao gde treba i ne treba da bih dosao dovde

A ja mislio da sve to dolazi spontano posle određenog vremena, bez lizanja.

fizičko nasilje nikad nije odgovor, to je jedan od kutaka evolutivnog podruma iz kojeg mi kao vrsta moramo pronaći izlaz

Koja floskula :)

Koja floskula

koja floskula

Joj bombi zi mi uvjek zavezes mozak u cvor :D