Prijava

Kako prevodi kosovac zauzeto? Xd

Blackbirdian busy ? xDDD

nije mi smesno jer nerazumem hahaha

sto jedno zauzeto busy, a drugo taken?

busy je kad te neko pita da li je slobodno ali ti već čuvaš mjesto na klupi u parku za svoju djevojku

a taken ti je kad bubam dođeš u slastičarnu i pitaš da uzmeš taj kolač ali ga je prije tebe rezervisao

ne znam da li sam naveo najbolje primjere ali busy je koliko ja kontam nešto privremeno a taken je za nešto što je već odavno zauzeto, tačnije više rezervisano nego zauzeto

сконтао сам већ али ми било смор да се правдам х)

Jer je to google translate...

REJŠL JEBENO REJŠL ahahahHAhHAhAHhahAAhahAHaha

Sa jednog fejs profila sam za godinu dana udelio 352 lajka a sa drugog 290 takav sam čovek

Malopre u Bg kod pravnog, dva mala i debela pandura, ko braca privode sa lisicama istog takvog malog i debelog lika u majci.
Tim i Tom privode Tumba.
Mozda sad imaju razne ekipe, mrsavi za mrsave debeli za debele?

Imam burazera od tetke, a tetka se udala u vojvodini za bunjevca, to su neki hrvati madjaro sta li.

A sa nase strane sve ostrascene crnigorstine. I taj burazer ima klasicno katolicko ime i prezime razumes, i cela familija ga nije volela zbog toga i on postane narkoman i cela familija ga se odrekne. I lik odluci da se zeni nadje neku tamo i kao familija ti crnogorci kao dodju ajde da ispostujemo. E onda ide zaplet, taj burazer promenio ime i prezime i uzeo od naseg pokojnog dede iz crne gore, koji bio glava kuće.

Kad maticar pitao da li ti pa rekao ime pokojnog dede, pola familije ispustilo krik a tetka iz niksica se onesvestila.

A sta mu je rekao cale sa rodbinom kad je promenio ime i prezime? Ne bih da dovodim u pitanje istinitost tvoje price(iako deluje kao prevelicana neka radjova) ali mi se cini da nije istinita.

Meni deluje sasvim verovatno da neki subotičanin postane narkoman zato što ga Tilmo južnjak ne voli.