Prijava

više puta sam spomenuo da je atomski miš jedini nalog za koji bih tražio trajni ban jer uspe da me iznervira šta god da napiše

ima i jedan arminov kilometarski napušavački post iz kog sam saznao da je atomski miš = BorisB = Mensur = još neki nalog

Klasican trol ne vidim u cemu je problem...

Hahahh nije atomski medju tom ekipom, meni je gotivan lik ne znam kako je od toliko budala on uspeo da te iznervira

Ma nemam pojma, uvek piše neke dobrocudne budalastine, ali iz nekog razloga mi skoči pritisak dok ih čitam. :D

Nemam nista protiv čoveka, inače.

on je bre najzanimljiviji trol trenutno

Ou mm ggg kakoo niste provalili da vas sprda on ne nosi gaće i ti to dobro znaš boobo +

Molite se da nađem štelu u Engleskoj

Ja li sam reko da zivim sa devojkom ja ko vecina ovog sirotog naroda moram sa roditeljima kad nemam gajbu.A sa devojkom se samo vidjam po carsiju.

Nikolase oce li nas jebati dekolo

Dobra aplikacija imam je na simens a55

ovi majmuni koji ostavljaju jednu zvezdicu kao ocenu, a da aplikaciju nisu ni instalirali -_-

zapravo, moraš da instaliraš da bi ostavio ocenu: ALEKSANDROVA MISIJA JE USPEŠNA

https://www.youtube.com/watch?v=aY315DSuhVw

Kakav komentar

ova pjesma ima jako dublje znacenje nego sto vi mislite, naime to je samo provod do zore, pa tu vam se na podsvijesnoj razini govori o tome kako ce vas ponavljanje ovih stihova nesvjesno natjerati na pomaganje siromasnima u africi, ova casa sampanjca je paradox toga sta mi proljevamo a ljudi nemaju sta piti, haljina bez ledja je ocitno mislim bar bi trebalo biti za svakoga, znaci mi nosimo haljine bez ledja a ljudi u africi uopce nemaju haljine, sandra je iskonska dobra dusa....i upravo zbog toga joj je sandra afrika a ne npr sandra sjeverna amerika..... RESPECT malo je ovakvih

https://vucic.rs

Bar je pljunuo lovu profesionalcima, nije mu Babic radio sajt.

I govno stavio video na autoplay da svaki put cim otvoris stranicu Jucub doda view.

Opet reklamiraš sns botino. Uzbujaš pred svake izbore.

Glup sajt, baš Vučiću trebaju preglede na yt.