Prijava

3 pitanja su...odgovorite coveku ako mu treba, 10 sekundi je

da, nisam naveo, u pitanju je anketa o stresu na radu, deset faktora koji utiču na stres, odaberu se dva tri komada, obeleže se godine starosti i tip posla i to je to, brzo ide. za sad ima faktor stresa "Bujno poprsje 60godisnje sefice" lollolo
boško, zahvaljujem na apelu i popunjavanju! :D

Nista bre brate bilo je to ili "twerk contest 2015 finals" pa kao aj popunim pa twerk posle

Krompir ispunjena anketa.

zahvaljujem gonzo, evo upravo sam pogledao skor, 21 put popunjena, iznenadio sam se.
za sad loša zarada i loš menadžment vode, sledi ih prekovremeni rad. sa samo ovoliko ljudi, vec se izdvaja trend lošeg rukovodstva koji se poklapa sa nekim anketama iz evrope, jedino što je očekivano drugačije da se stranci nisu žalili na zaradu kao izvor stresa, dok je to ovde glavni razlog uz rukovodstvo. :D

Ja nisam znao da moze vise komada da se odabere lol ali svakako bih stavio prekovremeni rad

piše iznad odabrati dva -tri odgovora, može se i sve čekirati, al nije onda verodostojno, a ne bi mi značilo da sam napravio da može samo jedan odgovor, vec ovako par komada daju bolju sliku

Da, jer sam sve procitao xd

Svejedno bih samo to stiklirao

Pa kad si ti šef, lako je tebi :))
Popunila sam još sinoć. Mada, kod nas i bez ankete znaš odgovor - loša zarada...

Gde si bre ti oko moje lepo sto te nema

Evo me, svuda pomalo... :) Slušaju li te klinci? :)

Ma sigurno, to im je prioritet xd kad cemo na sampite i pivo?
Edit: ok ok sam cu se povuci :(

O, ne, pretvaraš se u Dekija, ja ću da se povučem:))

Gospođice, batalite te barabe i dođite u ruke pravom ljubavniku

Nisam se pretvorio ni u sta, samo zvao na pivo i sampite jer mi kvarni zubi pa me kikiriki ubija