Prijava

Ja majmun razumeo "čim Neško uđe u Evropu, ide Neško na avatar" i onda pokušavao da provalim kakve veze ima Neško sa Informerom dok nisam skopčao da mu je Neško već na avataru

не сери добра курчина

Šta je ovo ja imam više kad na pola presavijem ha ha ha

Debeo ko tegla od rena.

Od mog je deblji jbg. Doduse i kraci al deblji fino

Otkud ove reklame sad bre

Nemaš 3 krune koje to blokiraju XD

Nek se trenutni kaizen napusi kurca bas

а види ову кураву истетовирала полумесец и офарбала се у плаво, нада се одласку у дубаи да гута још мање курце за големе паре

Sijalica@Slagalica
Polomi miša :D

Ako se neko seća onog lika iz Niša što mi je ukrao jaknu, sa zadovoljstvom obaveštavam da je trenutno u zatvoru
http://www.internetfart.net/images/carlton2.gif

Da l da prijavite čoveka da robija za jaknu jbg...

samo bih da pošaljem veliku pusu dragom mi Bohoru :*

sad ce radjard da zavrsi da ga siluju ili iseku tamo itd..u tvorzi :D

mom ortaku veceras ukrali bajs.krs bicikla stara 10-15 god jos je bila zakljucana.vrv je neko ukrao za sebe ne verujem da je zbog prodaje.on odma digao ruke ja mu kazem stani stevo ogranicen si ko litar mleka, bicikla ce da bude vracena.a on stao i zinuo u banderu gde je bila bicikla.proverio sam gde su kamere i zakljucio da lopov nije mogao da se zaputi ni u jednom pravcu a da ne bude snimljen, sa\mo treba da kaze policiji da pregledaju kamere od tad do tad i problem resen,.tako da povedite racuna gde ostavljate bicikle svaki jedan zarez treci (1,3)gradjanin srbije je lopov

labokv
mom ortaku veceras ukrali bajs.krs bicikla stara 10-15 god jos je bila zakljucana.vrv je neko ukrao za sebe ne verujem da je zbog prodaje.on odma digao ruke ja mu kazem stani stevo ogranicen si ko litar mleka, bicikla ce da bude vracena.a on stao i zinuo u banderu gde je bila bicikla.proverio sam gde su kamere i zakljucio da lopov nije mogao da se zaputi ni u jednom pravcu a da ne bude snimljen, sa\mo treba da kaze policiji da pregledaju kamere od tad do tad i problem resen,.tako da povedite racuna gde ostavljate bicikle svaki jedan zarez treci (1,3)gradjanin srbije je lopov

kad se onakve krs bicikle kradu onda je sve jasno.svi glume neku gospodu a kradu se bicikle stare 20 god.pre su u kv napravili suncani sat, nisu ga ni zavrsili, a sad uopste i nema brojeva sve plocice su odvaljene, uglavnom vidim ja danas da je ceo trg izlepljen nekim trakama i shvatim da su te trake kao neki orjentiri za suncani sat bez brojeva.znaci da neko u gradskoj upravi dozivljava za ozbiljno taj suncacni sat bez brojeva.neko misli da nam je potreban suncani sat u 2017god.malo je falilo da spakujem kofer i odem u bilo koju zemlju za koju nam ne treba viza