Prijava

a ovo sto su do sad pisali je kao moguce.ja ne verujem u vanzemaljce ali ima ljudi koji veruju

A jebi ga brate veruju ljudi da Bobi Marijanović nema glavu

Ja imam u kuci totem vanzemaljca i njemu se klanjamo svi u kuci i u njega verujemo

danas keva bila u kg i kaze da je peronska karta na autobuskoj 100 din.neka zena se ponudila da zaustavi bus kad izadje iz stanice pa da njoj da 100 din umesto sto bi kupila peronsku kartu.u bg mozda moze da se napravi i biznis od toga, tamo je peronska karta 200 din.kaze ta zena ima da ga zaustavim pa makar se bacila pod njega.

samo fali da upletu vanzemaljce u pevaciocinu smrt pa da bude drama horor misterija triler sf

Солидна идеја за Криса Картера и Ридлија Скота да направе неки нови филм.

Generalno teško se živi ljudi se dovijaju na sve načine

ma neko treba da uzme fiberku i da im odsece deo ograde da ljudi mogu slobodno da prolaze

a sto nas pljackaju?zato sto trpimo!!

To sto bi se bacila pod autobus za sto dinara govori bedi prosecnog coveka u srb. Cesto ima ciganisanja, A STO DA DAM TOLIKE NOVCE EEEJ IMAM ZA PLJEKU OD TOGA, ali slobodno mozes da cekas na nekom zarkovu autobus, da se bijes da udjes i stojis dok ne stignes do pripizdine u koju si krenuo. I neces platiti peronsku

kao moze da udje u bilo koji kazino na svetu i da na sitno u svakom uzme 5-6-7k evra kad god hoce, al nece to, bolje da stampa knjigu da prodaje za 1000 dinara i da svima otkrije ''tajnu''

u kv je peronska 40 din u kg 100 a u bg 200, jasno je da pljackaju sa tim peronskim kartama.bas sam se iznervirao, nisam pusio 3 meseca i sad sam isao da kupim pljuge i celim putem sam vikao:vucicu pederu, av av av.sam sam protestovao od kuce do trafike.

u nišu je peronska 300 dinara prijatelji

pa treba neko da im jebe majku

U becmenu peronska 820 dinara i plus moras da imas sitno jer ne vracaju kusur

'ajde ne laži, do bečmena ne može ni da se dođe autobusom ili bilo čime što nema gusenice makar xd

Ovo u kragujevcu za peronsku od 100 dinara, to je za penzionere toliko, inače ja sam jednom za peronsku dao 740, a za kartu do zlatibora 700.

Shomy23
u nišu je peronska 300 dinara prijatelji

Bas me iznenadilo kad mi prosle nedelje drugarica to saopstila, ja sam 2-3 puta cekao bus na glavnoj i nikad nisam platio peronsku, dal sto sam imao kartu Nis Ekspresa ili sto je jednom bilo 6 ujutru ne znam...

I jos ovo sto sam citao da planiraju da premestaju autobusku van Nisa, taman dodatno da zarade jer bi morao da hvatas neki bus ili taksi od te nove stanice do grada.

P.S. U Pirotu nema peronske xD prolazis pored i kroz autobusku kako hoces, ali mi barem imamo kuglu sladoleda od 10 dinara...opaa sladoled turizam xD Ljudi dolaze u Pirot samo zbog sladoleda....

Čekaj, to za peronsku od 300 u nišu nije bila sprdnja? Lol, ala su uprli u sirotinju, jebu ne pitaju može li još

Tacno pirot vranje tako ta mesta kad doneses DVESTA DINDŽI gledaju te ko Boga

Kod nas je peronska 61 dinar.
I za prtljag ti uzme 61 dinar.
I za paljenje klime ti uzme 61 dinar.
Iako ne upali klimu nikada.

Skoro kao Beograd.