Prijava

Haha pap cujes li ovo, mi vodimo kanal i te munje, radj nek edituje, ostali nek ucestvuju, pored gore navedenih imacemo tilmove anegdote i sportske analize, somi agrokultura za pocetnike, nikolasova slava itd

Dobar dan, dajte nam pola kilograma pečenja i dve stomaklije i dve kupus salate. Ne ne sačekajte dajte nam bre ŠESTO GRAMA pečenja nek ide život kad imam 90 iljada platu

aj bezi jadnice, kao ti si sad neki mnogo jak lik s velikim kurcem ako jedes preko kilo pecenja

Arm osecam da je ovo ono sto cekamo godinama.

Posle snimamo kako pseto sa 10 razlicitih pica u organizmu ide kolima nevezan i bez vozacke i licne da trazi pivokosu da jebe i snimamo to sve :D

Ko ono bese jede kilo kikirikija dnevno

Sad se dvoumim da li yt kanal da razvijamo ili da listam oglase i trazim odgovarajuceg psa da provlacimo opticke kablove...

Dionisio je pojeo tone kikirikija i možda i kilo dnevno, to se pročulo i ovde kod mene čak pa evo sad JOKER hoće kikiriki pečeni da nazove DIONISIJO NISAM TE OLJUŠTIO

Eto taman može i dio na kanal, šta

E papet ovi neki moji drugari valjaju terijere na kilo, oni su dobri za te tunele i jame i to... Pa možemo jednog arminu da damo pa... Pa neka proba :D

DIONISIJO NISAM TE OLJUŠTIO

Coa majstor i u 2017. uspeva da uvalja nalog za novatz. Ovaj put kupatz je celtic :D

http://i.imgur.com/Xg1CCEO.png

dajte snimite npr. one priče iz kladionice kao ili live praćenje mečeva na koje su uložene neke velike pare, pa nerviranja i sve, a usput se bace nege zanimljive anegdote tipa a evo ga i Van Persi sa kojim je thilmo razmenio par pozdrava u jednom uglednom hotelu u beogradu, evo i ja cu da učestvujem, mogu da drzim kameru i to

Haha kako sam zaboravio za susret thilma i van persija? xd

Tilmo i Van Persi > Jana i Met Dejmon

celtic, da bi fora bila uspešna cenim da je potrebno da bar 51% ljudi zna ko je Stevan Anđelković bez guglanja, a sumnjam da je to slučaj xd

Kosmajac jebao stevana anđelkovića kad je stevan imao 14 godina :D

A zato mali stevan otkad zna za sebe voli partizan? :D

(kad sam bio dete malo kosmajac me silovao hahahah))

ko bre ne zna Stevana Anđelkovića, si lud brate

Hahaha jebo vas dionisio kikirikijem xD
A jesam jeo kao besan, al nisam rekao nikad kilo dnevno, mozda sam rekao da su besne kolicine u pitanju. Al jedno 2 meseca i vise ne jedem ni slatkise ni slanise :))))

Solidan Stecan Andjelkovic, a moze i SEBASTIJAN KURC PROPO

Koji je najbolji puter od kikirikija? Nisam nikad jeo to pa da probam.

Pojma nemam mislim da I nije neki izbor. Probaj u nekom rodicu I slicnim hiper marketima,ja hteo par puta da uzmem u Veru medjutim ajde bezi mislim da je blizu 1000 dinara tegla nesto nerealno skroz.