Prijava

Shomy23
Mada je sve ovo nerealna priča, nisam toliko lud da jedem 3 kila kikiriki putera mesečno.

Jesi.

Ja povadim onu sredinu iz stapica sa kikirikijem, istopim i mazem na leba

nisam probao nikad nutelu, nemam viber i whats up, ne jebem itd

Imam puno toga da vam kazem a ne znam odakle da pocnem

dragi dnevniče

Zovem se Ana Frank, juce smo pojeli poslednju teglu putera od kikirikija, vidjamo plakate gde pise da ako se dobrovoljno prijavimo za odlazak u koncentracioni logor dobijamo po teglu putera od kikirikija, da li je ta zrtva vredna vreme ce pokazati, do narednog pisanja voli te tvoja Ana...

Mislim da nije lepo sprdati se sa nečijom tragičnom sudbinom, pogotovu ako je u pitanju nedužna klinka od petnaest godina

joj majko moja ne jebem ne znam kola da vozim itd!!!

dragi dnevniče

Zovem se Ana Frank, juce smo pojeli poslednju teglu putera od kikirikija, vidjamo plakate gde pise da ako se dobrovoljno prijavimo za odlazak u koncentracioni logor dobijamo po teglu putera od kikirikija, da li je ta zrtva vredna vreme ce pokazati, do narednog pisanja voli te tvoja Ana...

dragi dnevniče

Zovem se Ana Frank, prihvatili smo dobrovoljni odlazak u konectracioni logor zarad tegle putera od kikirikija. Moja cela familija je pošla, to je dosta tegli putera, tome se nadamo. Za sada smo zbijeni u stočnom vagonu i idemo ka logoru, nadamo se i puteru. Pišem kada stignemo, voli te tvoja Ana.

ja makar znam da vozim kola

Ja ne znam da jebem

ja znam i da jebem al sta vredi kad mi je mali

Imam neki fejk nalog na fb-u i neko me prijavio, tj oni crnci sto ih prozivam. Elem, fb mi blokira nalog i trazi pravo ime i prezime i da posaljem slike dokumenata.

Uneo sam petar petrovic i poslo im gomilu kreditnih kartica i pun kirac dokumenata, odmah mi skinuli blok. Hahaha jebi fejzbukoa. Xd

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1688878161140459&set=pb.100000548751935.-2207520000.1498373118.&type=3&theater
lik ima mnogo slika sa draganom mirkovic i zove je drugom majkom, obratite paznju sta mu pise na majci

lik ima mnogo slika sa draganom mirkovic i zove je drugom majkom

obratite paznju sta mu pise na majci

na Dragani ne piše ništa skeč

Korektan skeč, oko 0,35 celtica je u pitanju

ne znam zašto, ali imam potrebu ovog lika da nazovem RETARDINJO

dragana je boginja.
sve sto je pevalo u juznom vetru do 90neke je vauuu

https://www.youtube.com/watch?v=ETUeGwRZoy0

ma ne mogu da verujem da je toliki mentalac..druga majka..hvala ti sto postojis druga majko.