Prijava

Mnogo bolja varijanta stop a douchebag-a.. steta sto im ne snimaju blize face. Daleko se efikasnije vidi kolike su pizde od ljudi
https://www.youtube.com/watch?v=cvKfSPYN9lw&feature=share

Inace prelep kanal, uzivam u svakom klipu za sad, plus komentari odlicni

Seo u novom pazaru da pojedem cevape reko koje pivo imas kaze ne sluzimo alkohol. Pa serem se i u cevape i u novi pazar

Ja im se divim kolko pred "došljacima" održavaju imidž smernih iskonskih muslimana koji su zarobljeni u tuđoj državi, ko da se ne useravaju od pića svaki vikend

Naruči mantije, uz njih ti bolje ide jogurt, ne moraš pivo da naručuješ :D

Ja pre koju godinu svraćao za vreme Ramazana, u sred bela dana puna kafana ljudi

Što sam vido da se musliman usere od rakije to nigde nisam. Al ovaj stvarno drži te njihove namazane pa se valjda uželi, pet minuta nakon zvižduka i eto ga već u birtiju.

isto ko i kod nas.u 5 do 00 za badnje vece se narucuje pljeska, da bi se u 00 i 2 minuta mogla izjesti.
nasi veliki vernici jedan dan prezive u postu koji zacine cuganjem uz vatru.

Neki za badnje vece vec oko 7-8 jedu meso. Kazu "Pao mrak, ne vidi pop da jedemo xd"

Samo sto se pocetak I kraj posta ne mere na nacin pocetka I kraja dana gde posle ponoci pocinje novi dan, I onda je to magicni trenutak kada moze da se jede mas a nije miglo pre minut.

Радјард Куплунг
Ja im se divim kolko pred "došljacima" održavaju imidž smernih iskonskih muslimana koji su zarobljeni u tuđoj državi, ko da se ne useravaju od pića svaki vikend

Haha, tako sam ja naručio na Baščaršiji i oni kao gledaju me ono blam, ovi što su bili sa mnom kao "jooooj, belaja, nwe služe ti ovdje piiiivu" reko ehehehe ma mislio sam sokić neki ako imate nehlađen.
A realno šta bolje dođe uz roštilj od piva

ja ne znam nijednog muslimana da ne pije standardno ko i mi, a preklao sam ih na stotine bukvalno

Pa u Sarajevu su ti sad svi iz Sandžaka, nema više stare sarajevske raje, zbog toga i seru tako.

Ма који санџак то све сишло из вукојебина по средњој босни

Рече лик из вукојебине у источној босни