Prijava

meni je ovaj mesec doslo za struju samo 1500 din ali ja majice i gace perem u reci, u njoj se i kupam.zimi je velika potrosnja samo zbog grejanja, sto se kupanja tice dovoljno je i jednom mesecno jer se zimi skoro uopste ne znojim

I sta ti kazu zenske kada izadjes na ulicu kao pecinski covek?Pa ne znojis se kad blejis ispred ekrana umesto da odes malo da vezbas u teretanu ili da uzmes lopatu pa da pocistis sneg tako da nemoj mnogo tu da se hvalis kako se neznojis lencugo jedna.

jao koliko puta sam se istusirao i obrijao u teretani..ali kad ne idem u teretanu dovoljno je samo da se plaknem ispod pazuha i nanesem neki parfem kad imam.

zapalila se komad1974

Marina Tadić u Mld za vikend

Visoko sjedenje i te fore

Ja se ne brijem u teretani ali zato pravim ajvar i pekmez kad odem na letovanje u grcku

ju sta mi se desilo, upoznam jednu devojku u laze teleckog u ns, prelepa, crna kovrdzava kosa, vrh bulja sve sve sve, zajebavali se celo vece, na kraju imali seks u dunavskom parku na klupici, rastanemo se i vidim da joj je ostala futrola za mobilni na klupici.....krenem ja odma posle nje nekih pola sata na podbaru kod nje kuci da joj vratim to i lupam na vrata otvaraju mi covek i zena onako oronuli u crnim majicama, ispijena sasuna lica puna tuge neke kazem ja izvinite ako je kasno Ivona je zaboravila futrolu za mobilni u parku....kazu oni ali sine Ivona je ubijena pre tri godine mi svi u plac

Kako sam čitao mislio sam da će pančlajn biti da je Ivona gotičarka kao i njeni roditelji
Ovo stvarno nisam očekivao +

Sta pise ovde neznam dojc?!?!?

Kae murjak Srbi dobar dan, alkohol oružje?
Kae njemu Srbo neka fala imam sve