Prijava

Dublerka u prvom filmu, vidi se iz aviona. U ovom drugom vec jeste ona

Tinejdžerski magazin Bravo?

Štampano izdanje ekskluziva.ba

Samo da javim da je na android aplikaciji "Alan Ford" izasla 99-ta epizoda "Broadway"!!!
Najbolja stvar koju covek moze imati na telefonu.

http://striputopija.blogspot.rs/?m=1

Evo ti I ovo ima svasta. Ja ne mogu tako da citam jbg moram da imam papir u ruci

Hvala Blek, odlican sajt ali neudoban za citanje na telefonu. U tome i jeste fora sa ovom aplikacijom, prilagodi automatski velicinu ekrana i listas swipe-ovanjem. Inace, papir je papir.

Ma serem I ja,skinuo sam sinoc I procitao jednu epizodu ok je za citanje. Vrhunska aplikacija.

https://youtu.be/-ugJZhL-cbc
Hahahajahhahahahahahahahahahja ako ovo ne inspiriše đecu da uče ne znam šta će. Ne mogu do kraja da odgledam.

Jooj al su ameri glupi a mi pametni. Prosecan srbin naucio gde je severna koreja tako sto ga je informator zaplasio nuklearnim ratom, u kome ce nekako najebati srbi.

Za to vreme u bulevaru slavnih u jebenom holivudu prosecan amer drka najnoviji ajfon, jebe mu se sto nema vladavine prava u random macedinii, i seda u dodge da ide po tri devojke razlicitih rasa na bleju kod njega u vikendicu.

Jasno je ko je gore prosao.

Zapravo mi ovakav tip videa nikad nije bio toliko fascinantan, pa sad da moram, tipa da je opklada neka ozbiljna, samo u mojoj ullici bih našao bar 30 ljudi (a u celoj ulici ima jedno 150 kuća) koji veze nemaju ne gde je severna koreja, nego gde je moldavija npr. A da ne širimo to na naselje, grad ili zemlju celu.

Jes' teško vala u sred los anđelesa naći desetak budala koje ne znaju gde je koreja, ma ti amerikanci su preglupi bre, degenerisana nacija skroz.

A idi u kurac dio kad pre, nisam ni video

Ne pokušavam da predstavim ikoga boljega jer je prosječan čovjek praktično svuda isti, mislim u sličnoj anketi kod nas ljudi ne mogu da pogode milenijum Boja na Kosovu hahahahah. U skladu s time, ako izuzmemo veći standard prosječan čovjek ima isto muka tamo koliko imamo i ovdje, tako da to sa vikendicama i ajfonima kod prosječnog Amera nije toliko realno. Šteta što je ovo ispalo kao neki moj pokušav drkanja na našu superiornost, prejak je klip, ona debela ladno rekla da je Kanada Sjeverna Koreja xd

Previse, nisam brojao, 700 milijardi, dobro pitanje

To su neki fini odgovori ostalo debilana osim matorog sa sesirom

pa to sam samo ostavio na konto "kako su ameri glupi ko kurac kad ih pitaš gde je severna koreja"