Prijava

Ahahahah carski. Smare to je zato što si dobar u dušu.

Prokomercijalisao si se! Pu, * prodana!

NadžakBaba
Jao ajde sad bežimo s ove tebe, da Dzankee ne napiše "ja jebem" ili tako nešto xD

(:

E ljubitelji Crnog Gruje, imate na YouTube-u okačene sve epizode iz prvog serijala i neke iz drugog, počnite sa skidanjem odmah.

Imam jedno uvrnuto pitanje, pošto je zaključana tema raznorazna pitanja, evo postaviću ovdje.

Šta vi mislite, da li je moguće znati kako je ne znati ono što znamo?

Npr. da li mi možemo da znamo kako je to kad ne znaš srpski jezik? Da li možemo da skontamo kako strancima zvuči naš jezik? Da li im zvuči jednako katastrofalno kao nama Turski?

Dalje, kad neko nauči da vozi bicikl i da pliva, i od toga prođe recimo 20 godina. Da li on tada može da zna kako je to kad ne znaš plivati ili kad ne znaš voziti bicikl?

Прочитала сам у Уликсу да, када људи умру, њихова коса и нокти настављају да расту. Да ли је то истина? И како?

nije istina nem0, jer ne rastu to nokti i kosa vec se to koza povlaci

Ахааа, значи само се ствара привид раста! Сабласно, у сваком случају.
Хвала :)

pa Jovičiću možda i možemo da znamo kako je to da ne znamo naš jezik, ako znaš engleski i prođe 10 godina otkako ne pričaš srpski malo ga zaboravljaš, a to za plivanje i bicikl bi se teško ali bismo se setili

http://1.bp.blogspot.com/_OArhSE6FSNs/SfAkKCJyTJI/AAAAAAAAMz8/X6672o_AslI/s400/angel-dark.jpg
Ja bih je podelio sa ekipom na Vuki, msm, ne da je sečemo i sakatimo i sl, već ono...
eto kolko sam dobar!

Прочитала сам у Уликсу да, када људи умру, њихова коса и нокти настављају да расту. Да ли је то истина? И како?

Nastavljaju da rastu nekoliko dana nakon smrti. Čit'o sam to u zabavniku davno, ali se ne mogu sjetit zašto, pa ha! To je tripovalo ljude.
A da ja tebe pitam, jesi pročitala Uliksa do kraja?

Šta vi mislite, da li je moguće znati kako je ne znati ono što znamo?

Samo malo mašte i to je to.
Oh, kako sam prost. :)

A da ja tebe pitam, jesi pročitala Uliksa do kraja?

Тек сам на седмом поглављу. :)

Da, gde je ona tema za prevođenje pesama "za ozbiljno", voleo bih lep prevod pesme "The man who sold the world" od Nirvane, ili evo ko ima smisla za dobar prevod i dobro je engleski potkovan može da proba. :)

Цуле, ово ти свакако неће помоћи, али ја просто морам да изјавим да сам пре неки дан научила да за ту фразу (the man who sold the world) нацртам синтаксичко дрво. Ето, сад ми лакше.

Kako bi to izgledalo?

Тек сам на седмом поглављу. :)

Nije to tek, viđi :).. Davno sam počeo bio i ukapirao da nisam spreman još. Te ću neđe na ljeto, kad završim s ispitima, pa da diskutujemo malo ;)..

Jedno pitanje , nije valjda problem ako ga ovde postavim .

Ovaj update sto je bio 5. februara , jel od tad uvedeno da klikom na avatar ulazis na neciji profil ili je to do sad vec bilo , ali ja ne primetih ?