Prijava · Registracija
Thumb 113 1bb king jerome brunet

Bioshocker

Sta ima da se prica , red je da i mi imamo nasu temu (Sumadija je ipak siri pojam) .
Naval'te !

Thumb vukajlija

Јова

Kragujevac FTW. :))

Thumb dz

Dzankee

Крагујевацизација !

Thumb leostruttingmeme37

StrajaKg

Je l' neko rekao Kragujevac?

Thumb don  t panic and carry a towel by ashique47 d3fu8qd

messalina

Srce Šumadije - da se ne lažemo, može i jedna temica za nas ;)

Thumb vukajlija

Јова

Bez zajebancije, greota što se Kragujevac malo više ne promoviše. Evo mi u Banjaluci, furamo neki lokal patriotizam, a kod Kragujevčana slabo nešto. A imaju i Smak i Zastavu.

Banjaluka nit ima tako poznat bend, nit ima tako poznatu fabriku (pa nek je i propala), ali opet imamo neki lokal-patriotizam, možda neosnovan, ali ga imamo.

Kragujevčani, malo se istaknite! Ipak je to 4. grad u Srbiji poslije BG, NS, i NI!

Thumb teemo badger

Л0Л

Ps. Peti zaboravio si Pištinu...

Thumb 183690 10151017951119077 1206012440 n

Ritchie ♣ B

Ma 3. bre koji crni Nis tamo ciganstvo

messalina

Meni je to promovisanje lokal patriotizma malo suvišno u virtuelnom obliku. Valjda se podrazumeva da svi volimo svoj rodni grad. Dovoljno je što smo se deklarisali kao njegovi građani i što svojim ponašanjem i postupcima stvaramo dobru sliku o njemu. Sad ja da idemo okolo i pričam "Kragujevac zakon, duvajte ga miševi!", malo je suvišeno n'est pas? :)

Bioshocker

Ajmo sada svi , Kragujevac - ooOOOooo - Zastava - FiiiIIIAAttt

Bioshocker

Sad ja da idemo okolo i pričam "Kragujevac zakon, duvajte ga miševi!", malo je suvišeno n'est pas? :)

Si , si

messalina

Fiattt puntooooo zvani FIKUS!!!

Thumb leostruttingmeme37

StrajaKg

Inače hteo sam ja da otvorim ovu temu, hvala Bioshockeru na ekspeditivnosti. Proglašavam ovu temu za temu dogovora budućih okupljanja vukajlijaša u voljenom nam gradu.

Bioshocker

hvala Bioshockeru na ekspeditivnosti.

Eheee....