Prijava

Meni sad stvarno nije jasno, ako je po defaultu :P za plazenje, sta bi onda moglo znaciti ovo drug? Neko lizanje ili sta?

Ili mozda znaci neko brzo izvlacenje i uvlacenje jezika ili kao poruka da nekome hocemo da lizemo nesto, zna li iko?

I da, offtopic, mene bas zanima zasto ljudi prave razmak poslije interpunkcijskog znaka, npr: "Majku ti !" kad je "Majku ti!" u svakom slucaju...

To am primjetio da se pojavilo krajem ljeta, taj sindrom odvajanja, i koga god sam pitao niko nije znao zasto to radi, kazu navika. Pa jebem mu majku, kakva navika. Prije 5 dana pisao normalno i sad odjednom uhvatio naviku... Oklen?

Дајте ми лопату и упуцаћу се у главу.

Ne :PpP je kad ja PpPeglam jer je tema očaj....

...i tako se princeza udala za princa i živjeli su srećno do kraja života.Krajjjjj.

Модератори почните са масовним чишћењем

а мене ме занима дал је исправније да у коментару прво ставим + па смајлић или прво смајли па +
даклем,

добра дефка + :)

или

добра дефка :) +

баш ме мучи...

Ja mislim da ide prvo smajli pa minus, da ga zajebes!

ахааа...фактор изненађења!

Tako je matori! Blickrig do smrti, nema ranjenih!

даклем,

добра дефка + :)
или

добра дефка :) +
баш ме мучи...

Ja tvrdim da bi trebalo poslije smajlica jer vako izglega kao smajlic bolnicar, a to nema smisla kad nekom ocjenjujes definicije.

Да сам ја модератор, ја би ово одма закључао хахахаахха

Dzankee, jebem mu misa, ovo je vazna tema za jezicko pluralne i moralno dispozitivne nejasnoce... Nemoj tako o zakljucavanju.

Разлика је у томе што је воз бржи дању него по шинама, или зато што је ноћу хладније него напољу.

razlika je u tome da je ovo drugo pre retardirano kao i osoba koja je postavila ovu glupost

:P - malo bi te lizn'o
:PpP - obliz'o bi' te tristačetr'est puta.
:PpPpPp - obliz'o bi' te tristačetr'est puta, pa sve ispočetka. :)

A jel ima to ikakve veze sa stvarnim plaženjem jezika, ikad?