Prijava

ја кувам са том фолијом боли ме курац дал ћу да се отрујем, сигурно је здравија од тог "меса"

а кад пукне знам да је готово

Па то Бач, зашто би стављали ту фолију ако се одмах скида. Него ћале од овог друга ретко тврдоглав човек, запенио са неком својом теоријом да се фолија скида зато што испушта неко уље. Пола сата било убеђивање. Ал греши човек, реално.

са неком својом теоријом да се фолија скида зато што испушта неко уље

On onda verovatno ne skida kad prži, hehe

а углавном једем оне вуди што немају фолију

И ја шибам те вуди, али прејак мирис имају, контам да је нека вештачка арома. Јер кад пишам после, цео вц ми се осећа на онај исти мирис виршли.

едит: Оне вуди са сиром јебу.

Ne moze da se prepise tj prevede na drugo lice dok se ne plate kazne.

Pu, mamu im jebem.

e aj otvorite onu temu "Mihailo"! od krucijalne važnosti je njegovo prisustvo na sajtu!!!

mihajlo bi bio najzanimljiviji clan

Zašto se za izmet kaže stolica?

zato sto moze biti redovna i neredovna

Znaci ovako 2.75Mbps sad radio ispada mi na onaj internet speed test brzina e sad znaci kad skidam nesto sa neta ovako npr ocu crtani i znaci skida mi ga bas brzo tj nekijah 200-200 i nesto KB/s tako nesto rotira ali kad ocu neki torent da skinem brate znaci 0.01 pa do 0.03 mi ide brzina

moze li mi neko natenane objasnit ovo tj kako da povecam brzinu skidanja sa torenata e me ubi iz najjace

Nemoj one koji nemaju seedove i pirse i one gluposti. Poređaš po tome pretragu, i ide do jaja. Torrent ti se svodi da ljudi siduju sa svojih kompova, i ti praktično uzimaš sa tuđih kompova po deo tog filma/programa/šta već. Ako nema ljudi da siduju taj program, neš ga skinuti god. dana. To je isto fora da ti u pola filma možeš da ga pustiš, ali gledaš prvih 3 sek, pa 12-15 sek. pa 2. minut jer ne kupi redom, od prve do poslednje sekunde nego šara. To ti je moje laičko viđenje stvari, mislim da je to to. I skidaj danju, bar one stvari što imaju veze sa nama, logično noću će biti manje sidera.

Уплати бржи нет.

Brzinom kojom sideri vrše apload isto učestvuje.
Ako neko aplouduje brzinom od 10KB/s onda ti brže od toga ne možeš pa makar uplatio direktan priključak na bekboun.
E pošto mi živimo u državi gde je brz internet luksuz, taj problem nas ne opterećuje mnogo jer pola sveta ima apload veći od našeg daunlouda pa nas to mnogo ne opterećuje.

zna neko da koristi spss?

Treba mi pomoć oko grafičkog rešavanja kvadratnih i linearnih jednačina. Radim maturski. Zna li ko više o tome ili ima nekakvu literaturu?

snebivljivaazdaja
zna neko da koristi spss?

Šta koristio? Glasao za njih.

Јери има нека фора, програм, било какав курац за проваљивање њирелес лозинке?
Чуо сам да немере никако, да су то све форе, ал реко да питам и овде.