Prijava

Kosmo, ne znam poznaješ li Vidru uživo, ali nešto sumnjam da nju bilo ko može NATERATI na bilo šta :)

ne znam stvarno, nisam je nešto nikad ni čitala...samo sam naletela par puta kad je jebač prosio po forumu.
jel to bila sprdnja ili ozbiljno?

nemam pojma, mislim da ni oni nisu načisto, ali kontam da bi ta deca bila dva i po metra visoka...

pih, dva i po metra, nas dvoje identične visine, nije to nešto visoko
kosmo, ma zezamo se:)

čim ste vi visinu odmeravali...

ma bitno pupak na pupak da se složi...

Смаркате мало са темом бач и видра. Израбљено људи, манте се тога. Искрено вам кажем.

kad pre izrabljeno? ja sad prvi put da pomenem...
gde sam ja bila kad ste to izrabljivali?

Što si ljubomoran na njihovu sreću?

Бар да је срећа, бач се поломи око ње, онако искрено, она куја га завлачи и користи у манипулативно маркетиншке сврхе на сајту, дижући себи квази рејтинг преко његових леђа.

Просто је, ако не буде са њим, само га је користила.

едит: Термин "куја" је био у стилу целе компулсивне реченице, не у смислу вређања и поређења са животињом анималног порекла или персонификацијом у људском облику.

ПРАДА ЗА БАЧА!!1

ПРАДА ЗА БАЧА!!1

Cipele ili torba?

Бач носи Праду.

шта бре серете ви

ДА ЛИ БИХ МОГАО НА БУБАЊ ПОТОКУ ДА НАЂЕМ НЕКИ БУБАЊ КОЈИ ЈЕ НЕКО ЗАГУБИЈО ПА ДА ЈА САМО ТО ПРЕУЗМЕМ КАО СВОЈЕ? ИЛИ ДА ЛИ МОГУ ТАМО НАЋИ АКО НЕ ЏАБА ПОВОЉНО НЕКИ БУБАЊ?

КАПИРАМ ДА МОЖЕ ЈЕР СЕ НЕ БИ ЗВАО БУБАЊ ПОТОК... ИЛИ МОЖДА ГРЕШИМ?

Ту је пре био бубањ поток, саце ту налазе само путеви за кола ја мислим. Можда грешим, исправиће ме други људи који су пролазили туда. То код Авале?

има сад недељом аутопијац лоло

Смаркате мало са темом бач и видра. Израбљено људи, манте се тога. Искрено вам кажем.
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1095037_686725308046346_1488787272_n.jpg

Бар да је срећа, бач се поломи око ње, онако искрено, она куја га завлачи и користи у манипулативно маркетиншке сврхе на сајту, дижући себи квази рејтинг преко његових леђа.

Просто је, ако не буде са њим, само га је користила.

едит: Термин "куја" је био у стилу целе компулсивне реченице, не у смислу вређања и поређења са животињом анималног порекла или персонификацијом у људском облику.

Стево, приметио сам обичај да касно ноћу, пијан, имаш уврнуте афинитете према мојим сликама. Окани ме се човече, ради то у своја четири зида.