Prijava

A nema neko ime koje koristi kada se infiltrira među ljude?

ALI PUSTE JE NA SLOBODU, EJ! E, da, ne smem ni da kažem kako se zvao jedan od gospode. lolo

Ако је просипање семене течности грех и ако се узме у обзир да је мушкарац истресао своје семе по деловима тела жене, да ли је само мушкарац грешан или тај грех преузима и жена ?

Ako je i ona učestvovala u procesu prosipanja semena, i ona će u kotao! Ravnopravnost!

A ako je on prosipao seme misleći na neku žensku, a ona to ne zna, je l' i dalje i ona kriva?

Opet, pored svega toga, KAKO je nalazila muževe? O, jebem ti život.

Криза нека, шта је?

Ako je i ona učestvovala u procesu prosipanja semena, i ona će u kotao!

Боли их ђока, у рају су већ били...

Криза нека, шта је?

Ne razumem pitanje. :D Pa stvarno mi nije jasno, pazi osigura muža, svaki je umro (doduše ne pod sumnjivim oklnostima), ali zar ne bi to bar maaalo bilo alarmantno? I da, onda pokupuje bundu od lasice i slično, odmah nakon smrti. Pa mislim stvarno.

Па логика налаже да је мужа лако наћи, није лако наћи паметног мушкарца лоло :)

Па логика налаже да је мужа лако наћи, није лако наћи паметног мушкарца лоло :)

Sad baš htedoh reći kako je to možda i utešna stvar.

Posle nje je išla priča o nekoj koja je upoznala neku dobričinu, neki Brus, i na kraju ga je rastvorila u kiselini, samo su stopala ostala. Bilo mi stvarno žao Brusa, baš je simpa bio. :'( Ali stvarno je bio Brus neki, krupniji čovek, baš sam te se setila, rek'o kako ne gledaš sad Investigejšn Diskaveri. U stvari.... Nema veze.

Dajte onaj gif sa likom koji juri pljačkaša, i kad ga stigne samo protrči pored njega.

http://i.imgur.com/lmqHGEV.gif

Fala Daru, OD BOGA MU ZDRAVLJE! Smoou, to me podseća na Betmena, kad je ona likuša imala "fatalan poljubac", ko god je ćubi mree. Kad je Robin stavio ko fol gumu neku neki klinac, pre žvalavljenja.

Mene interesuje zar joj nije bio dovoljan 1,2 muža? Pretpostavljam da je naslagala gomilu...
Žene su pohlepne!

Posle nje je išla priča o nekoj koja je upoznala neku dobričinu, neki Brus, i na kraju ga je rastvorila u kiselini, samo su stopala ostala. Bilo mi stvarno žao Brusa, baš je simpa bio.

Зато сам ја и оженио учитељицу, а не хемичарку :)

Fala Daru, OD BOGA MU ZDRAVLJE! Smoou, to me podseća na Betmena, kad je ona likuša imala "fatalan poljubac", ko god je ćubi mree. Kad je Robin stavio ko fol gumu neku neki klinac, pre žvalavljenja.

Poison Ivy? :D

AHHAHAHHAHAH KAKAV KRALJEVSKI GIF

Mene interesuje zar joj nije bio dovoljan 1,2 muža? Pretpostavljam da je naslagala gomilu...
Žene su pohlepne!

APSOLUTNO! Još je osigurala valjda drugog muža na 10 000 dolara! U ono vreme! Taman je mogla da živi kao gospođa do kraja života, ali neeee.
Još je stvarno bila pametna, to za trake za muve je stvarno bila dobra ideja, i čekala je da se razbole, da im lekar utvrdi dijagnizu da su bolesni, i posle kao umrli od bolesti nema ponovo provere, za ono vreme super strategija. Ali ipak se udala na kraju za jednog koji nikako da se razboli, pa ga otrovala, POHLEPA.

Зато сам ја и оженио учитељицу, а не хемичарку :)

Da, sad kad razmislim, ova je držala prodavnice za hemijsko čišćenje, hahahahha, kontam ptkuda joj ideja da rastvori jadnog Brusa. :'( A stvarno mi ga baš bilo žao. Ali one šestorice, dobro četvorice ajde nije, to su retardi.

Poison Ivy? :D

Tačno! Nisam mogao da se setim da me...

Ma nemojte da vas zavara, nije Brus veverica, ume i on da poludi! Leteći medvedić, khm, hkm

Mada nije samo za žene, svi su pohlepni, ali muškarci ne daju da im pohlepa pomuti razum.

Nisam mogao da se setim da me...

Otruješ? xexe

Mada nije samo za žene, svi su pohlepni, ali muškarci ne daju da im pohlepa pomuti razum.

Muškarcima nešto drugo pomuti razum. Svako ima svoje mane, jebiga. Ali ova je stvarno bila pametna, da se tako sroza zbog još jedne bunde.... Such wasted potential.... Ali policajci su još veći kraljevi što su je pustili posle dvadeset godina jer nije bila tako slatka kao pre, pa VALJDA neće toliko trovati.

Ma nemojte da vas zavara, nije Brus veverica, ume i on da poludi! Leteći medvedić, khm, hkm

Ali i tad upozori dva-tri puta pre nego što mu stvarno prekipi, nemoj Brus je dobar dečko.

A ne stvarno, kako Urad izgleda otprilike i kako se zove?

Ma nemojte da vas zavara, nije Brus veverica, ume i on da poludi! Leteći medvedić, khm, hkm

А што је најгоре, уопште је нисам ја бановао...

Srećom po nju...inače bi leteći medvedić odleteo... :)

Otruješ? xexe

Heheheh

URAD JE SKRIPTA!

Ma dobar je Brus...ako ništa, naš je, domaći!

Koja je fora sa njom, nisam bila tu ta dva dana, ali svi pričaju o tome da je Brusu prekipelo sa nekim strahom... Ne zamišlja mi se to nešto...

URAD JE SKRIPTA!

A stvarno niko ne zna ništa o njemu? :(

Spemuje da je ovo plagijat ono plagijat, i juri ljude po forumu da obrišu nešto od pre šurnaest godina. Još Remac (ja mislim on, ne mogu da se setim tačno), krenuo da je troluje, "neću uinat da brišem haaa", a ona krenula praktično da luduje, ko da joj život znači. Ukratko ret neki.

ево ти линк те страшне сцене па прати пар страна:

http://vukajlija.com/forum/teme/20334-raznorazno-pitanje?strana=2234#post_2767388

Anjnjnjnj, Bruse, pa ti si fer i kad se naljutiš. :3