Prijava

Нисам фер него не умем да се љутим на женско :)

Hahaha a sto ste je banovali jbt??? Ja bi nju pustio da radi sta oce i samo da postuje sto vise, zanimljivija mi je od pola sadrzaja na sajtu

Хајде да ти то пробам пластично објаснити. Замисли да седиш у кафани свако јутро и пијеш кафу и лозу док читаш новине. А новине читаш јер у њима пишеш и радиш као помоћник лектора. И свако јутро уз ту твоју лозу, дође ти неки лик и каже: "Е, у оним твојим новинама прекјуче објавили стару вест". Ти искулираш, а он дође после пола сата па каже: "Е. у оним твојим новинама пре десет дана објавили чисту лаж". Ти опет искулираш, а он опет дође и почне: "Е, у оним твојим..."

Па докле мајкуму, не могу да исправљам старе новине, само сутрашње издање се коригује, пусти бар кафу и лозу да попијем на миру! Јебемти лозу и што сам уз'о да је пијем...

ima onaj film sa dzenifer lov hjuit, kad njena keva nalazi bogate muzeve, usele se kod njih i onda ih cerka kao zavede bas u trenutku kad naidje keva...i onda razvod, uzimanje brda para i tako u krug...klasicne zenske kurve, samo njima moze to pasti na pamet

ima onaj film sa dzenifer lov hjuit, kad njena keva nalazi bogate muzeve, usele se kod njih i onda ih cerka kao zavede bas u trenutku kad naidje keva...i onda razvod, uzimanje brda para i tako u krug...klasicne zenske kurve, samo njima moze to pasti na pamet

Realno, Dženifer bih i ja jebala, ima nekako dobroćudne oči. Ali za takav plan ti treba ćerka. Ova nesrećnica je slučajno svoju otrovala uz muža, jebiga, dešava se.

Нисам фер него не умем да се љутим на женско :)

To ti nije fer, zaista. :D

Нисам фер него не умем да се љутим на женско :)

kako ih onda bijes? sa osmehom na licu? kripiiii

Женско ни цветом Петре, ни цветом. Нема чојства у ударању слабијег.

Две ћерке имам, не дао Бог зетовима да их ударе, сетиће се и кад су први гутљај млека из мајке измузли.

Gde je sad onaj lik, bačje ga je bio postavio, neki gimnazoid.... Mislim da je nešto Incurabili, nešto... Tog kada sam videla, mislim da je u meni prvi put u životu proradio neki nasilnički instinkt, kao da sam htela da ga izmlatim onako.... Mnoooogo dobro i dominantno.... A inače sam prilično miroljubiva i emotivna osoba.

jel obrisana tema o dejanu cukicu?

ја никад нисам ни видео тему о дејану цукићу. хе хе.

ne izbacuje je na guglu,a bila fazon prvi rezultat kad ukucas njegovo ime\prezime xd

konacno nadje nesto o sebi na netu http://astroshop.rs/img/horoskop_poznatih_img/personal/Dejan-Cukic.jpg trazi da se obrise jer je natovaren

Онај који користи андроид платформу за телефон, да ли му ради фејзбук?

Пошто мени не ради куку како сад да испоштујем надимак кад ми не ради фејзбук КУКУКУ

Jesam li ja crka ili je posjeta sajtu opala iz najjace premalo plusOva-minusOva ima na ove odabrane sto je ovo

praznici su Zangecu, ljudi otišli da malo žive posle duge zime, vratiće se kad padne kiša

Je l' zna neko kako se zove crtani, kratak, tamo negde od one baš stare garde za vreme rata. O nekom psu koji se zaljubi u gvozdenu kerušu, i kad god je poljubi, nju udari grom i onda i njega drmne struja i on se divi kako se dobro ljubi. I posle jednog dana je došao u dvorište, ali je ta keruša izlivena u bombu protiv Nemaca. i on je kao traži u oružarnici i onda je nađe kao bombu, i onda je opet sav slomljen poljubi i nju opet udari grom i drmne ga struja i kao se oduševi kako se uopšte nije promenila. Mnogo sam gotivila taj crtani, samo ne mogu da se setim kako se zvao da ga nađem.

Ajde ne seri, Alistere, baš je bio divan crtani!

Нисам га гледао, али звучи ми јако... како да кажем... занимљиво.