Prijava

Koje istine, jebote? :D

Niste sami sebi smešni?

je l vi morete da izmjenite podatke na profilu, onaj tekst i tako to?

Može. Moraš samo više puta da potvrdiš. Ponekad i mnogo više puta.

хахахаахаха

Kako da iz pretraživača (i na guglu i na fejsu) da uklonim selektivno ono što neću da mi izbacuje i nudi? Tipa, nekad sam kliknuo na neki link, profil, stranicu i sad kad kucam početna slova izbacuje mi te debilizme. Znači, neću da brišem istoriju i odgovara mi što mi nudi neke stvari koje redovno koristim. Hoću samo da izbrišem pojedine stvari. I na fejsu i na gugletu. Aj neko, baš me nervira ovo. Hfala.

Kod brauzera je lako. Jednostavno odeš na history prozor i tu u search tražiš željene stranice i jednostavno ih obrišeš kad ih nađeš. Kod samo fb-a je malo teže jer je to ipak zapamćeno sa njihove strane. Na neke profile lako naletiš ako si ih bar dva puta posećivao. Možda jedina varijanta ti je da blokiraš te profile ili tako nešto pa ih fb pretraga neće prikazivati.

Šta se desilo sa Rumenkom? Zašto više ne farba jezik?

ја мисио питаш за неку краву Руменку па се чудим каки језик каке пичке материне
ау асам прсо

Sa Rumeeeeeeeeeenkom, sladoledom. Roze ledena voda. Nit ima ukus nit miris jagode. Ako ste ga voleli, ne bacajte ni 30 dinara.

Odavno je posto sranje.Ja nekad samo njega i sneška kupovo

I, da. Cmok je sranje od prošle godine. Ni traga onom Cmoku.

Nema više čovek šta da liže.

Al zato još uvek ima dobrih za sisanje.

Па кацу хрвати купили фриком, све је пропало кацу хрвати купили фриком...

E, onaj Calipso u tetrapakčiću nije loš. Možeš i da ližeš i da sisaš i da piješ.

Boze kako smo se mi krivili od smeha kad je koleginica castila sladoled i svima kupila taj.

Kad pošalješ strejt žensko po sladoled...

Sa tim sladoledom se zaigraš i sam, a tek u društvu mogu misliti :)))))