Prijava

Najbolje od domaćih stvari jesu slatko od trešanja i smokvi. I sok od višnje, fala Bogu. Eh, nekad bilo svega, sad baba i deda omatorili, štaš...

A za džem treba i šećera i voća, sirotinjski je onaj "Marmelada" džem, sirotinjski ukus ima u pm...

Vidiš, prošle godine silne smokve propale oko moje zgrade. Svakog bilo blam da bere, kao to je zajedničko, pa da ne bude posle ovo ono, komšija sve pobrao i na kraju niko nije ni pipnuo.
Ove godine ću nešto da skuvam i da podelim sa komšilukom.

Sale ce dima smokve sledece godine dace Bog u svoje avlije.

Sok od višnje mi je vala fuuuuj.
Moja generacija kad smo bili klinci, koka kole i tako to i sokove iz tetrapaka pila samo na proslavama rođendana, ali zato je soka od višnje svaki špajz imao na hektolitre, kada samo pomislim na taj ukus, smuči mi se život.

Hahahaahah, skrnaviš sveti Srpski sok!

Ko zna šta su vama davali, ali čru domaći sok od višnje - dibeste!

Sok od višnje mi je vala fuuuuj.
Moja generacija kad smo bili klinci, koka kole i tako to i sokove iz tetrapaka pila samo na proslavama rođendana, ali zato je soka od višnje svaki špajz imao na hektolitre, kada samo pomislim na taj ukus, smuči mi se život.

Meni nema ničeg boljeg od soka od višnje. Same višnje mi nisu tako ukusne, ali sok.........

Sok od visnje je najbolji sok ikada izmisljen i tako ce biti dok se ne pojavi neka vocka koju dosad nismo videli a verovatno i tada.

Za ostalo voce smatram da je greh ne napraviti rakiju od njega ali kod visnje popustam.

какве сте пичке носталгичне, човек пита

moze li alkohol da izazove halucinacije?

ви ударили причу о сладоледу и соку што сте пили ко ђеца кад није било црног и жутог сока пили се само на славама и испраћајима јебо вас шоми и његова кајгана

Елем, Чмарни Колутићу, нисам досад имао искуство са било каквим халуцинацијама, али верујем да је могуће. Кад неки људи (мој цимер Благоје, мислим да га познајеш јер сам пре нешто овде виђо на форуму несећам се) успеју да се упишају колко ракије попију, све је могуће.

Sok od višnje je fuj.

da ne ispadne da sam bezveze tukao neku djembelu po bubrezima misleci da je vodja navijaca neki

moze li alkohol da izazove halucinacije?

moze, ako si uporan.

moze li alkohol da izazove halucinacije?

DA, OBRNUTO NE MOŽE!

E baš bih voleo da vidim taj fajt!
U LEVOM UGLU IZAZIVAČ ALKOHOL PROTIV VIŠESTRUKOG ŠAMPIONA HALUCINACIJE!!!

moze...vidis mrak koji se ljulja

Na tom stepenu da haluciniram nisam bio nikad. Ali kapiram da ti se to sa sokom od visnje nikad ne bi desilo. Mozda od step sokova eventualno.