Prijava

МОЖЕ НЕКО ДА МИ НАЂЕ ОНУ ЏАСТ КИП КОМ ЕНД ЧЕКАЈ ШЕШЕЉА СА ШЕШЕЉЕВОМ СЛИКОМ? ХИТНО МИ ТРЕБА ПОЗЗ

ДАЈТЕ ЖИВА ВАМ СНАЈКА

А неее, треба ми ориџинл, онако бела фотка је била ако се добро сећам, неко је имао на аватару чини ми се.
Али хвала на труду свакако.

Skender od iSKENDER što je Aleksandar na turskom, albanskom, baškiru, etiopskom, kirgiškom, kurdskom, indonežanskom, javanskom, malajskom i uzbečkom jeziku.

Il se kaže uzbekistanski?

I kirgistanski jezik?

киргизи, дакле киргишки

Е, зна ли неко кад лицитирам на лимунду неку суму, нпр. 500 кинти, а води се као да сам први са нпр. 210 динара. Ако се заврши лицитација на тих 210 или 350 динара, да ли плаћам 500 или ту суму на којој се завршило?

Mislim da je suma na kojoj se zavrsilo, tj 210 dinara. Vidi opet na limundu ima objasnjenje ali prilicno sam siguran da je ovako ko sto rekoh.

нису баш добро објаснили, сад сам гледо клип

Plaćaš najnižu cenu. Ako je trenutno 210, plaćaš 210, a ako ja cepim 440, ono automatski stavi 450 da si ti stavio, i tako do 500. Ako ostane 210, toliko je.

Preduhitrise me ova dvojica. To sam isto hteo da kazem.

е супер

нисам бар две године купио ништа па сам заборавио

Pretpostavljam kupuješ čepoguz? Ili nešto za odčepljivanje istog. :)

ма цимер кретен ми сломио наочаре за сунце па сад гледам које нове да ми купи

ал није логично мајку му, нпр. ја сад понудим сто иљада за те наочаре и нико жив не понуди више од 400 кинти и ја опет платим 410 динара а не сто иљада

Imaš tzv. ponuđenu rezervu.

Ti staviš 1000 dinara na rezervu i ono će kucati uvijek ponudu više dok ne potrošiš tih tvojih 1000.

Pisali su gore - licitacija kreće na dinar, ti staviš rezerve 1000, i oni lupaju 2, 10, 50, 700, 900 a tebi će automatski pičiti na 5, 15, 55, 710, 910, dok neko ne ponudi 1010 i onda više neaš ti tu šta.

Tako radi ebay, jebem ga.

Dobro, trebalo ti je malo vremena... :) (na Džanija mislim)