Prijava

Pruži nam shansu mache moje blesawo chupawó

HITNO HITNO HITNO mi je potreban link na onu čuvenu prepisku između Javia i onog momka iz Niša - dogovor za ferku na Trošarini (ne mogu da se setim da li su u pitanju komentari na defku ili forum).
EDIT: Unapred hvala.

Jeste nebojša89, našao sam, u pitanju je poster koji je u međuvremenu obrisan. Šteta. Možda neko ima printskrin, to je suvo zlato.

Јел има неко онај принт са ФБ кад Петар Панић Пана пријети оној шта ће да јој раде у затвору? Оно кад су биле поплаве, сјећа се ико?

Pitaj na četu. Ali četu, ne čekaonici. To je onaj što mu jedno oko gleda pečenje drugo salatu ako se ne varam. Kad je između ostalog spominjao i kašiku i svašta nešto. Ako se dobro sećam.

Јебига ја сам сиротиња немам 500 поена за чет...

Тај тај, бивши Шешељев тјелохранитеља и Вучков гранде пријатељ, пребили га у затвору прије пар година па осто без ока.

То Каунте царино!

petar panic pana je petar pan pezos? mislim suvishe podudarnosti u imenima i uopshte u toj nekoj prichi lool

Ahhahahahhahahah, koja nadrealna slika, sunce ti jebem. Treba mim od nje da napravite.

lik ima više slika sa vučićem nego sa svojom ženom

Што сам морала ово да видим? Прилично сам упућена у лик и дело дотичног и ово ми баш није требало пре доручка :(

Koji je izrod ovaj Vučić

Како да вратимо популарност Вуки?

Сад сам баш предложио Кајзену да размисли о увођењу вајнова кад већ пребацује сајт на јаче сервере. Не знам шта друго може да извуче сајт, можда мимови неки ал то је исти курац ко постер малтене.