Prijava

vujaklijom vajn se neće pravit!

не само да не долазе ти генијалци него не долази нико јеботе

прсо сајт, мора да се извуче

ја ћи цару да пријавим натасхи цандитј због нетрпељивоости према нама избосне. цајо децхко застхо ме хејтујесх

e chisto da ne bude zajeba.
Ovo se odnosilo na bosanac kao mentalnu kategoriju.

plashim se natashe da che da me pojebe

Ја сам ментално доминантана јединка боосанаца. Извинимисе да ти опростим гресхну просхлост

Reservoir dog na definiciju 'štreber'
Gugi, imaj u vidu da je sajt prolazio kroz razne faze, pa je u njegovom povoju stvaranje histerija (da ne kažem šizenja) tipa Čak Noris, Bata, Milka, nanosekunda, ironija i sl. doprineo s jedne strane kačenju raznoraznog đubreta (mase mojih među njima čak i nekih odabranih definicija), ali s druge strane velikoj popularizaciji sajta.
Iako je najveći bum sajt doživeo konačnom fejzbukzacijom, najpre kroz uvođenje postera, a kasnije i reakcija, sa setom se sećam vremena s početka funkcionisanja sajta...

a onda su doshli bosancherosi

Џани

кида

ајд ми једну ствар реци у вези ових вајнова која кида? трансферчина опасна

Sajt je bio dosta zanimljiviji dok posterdžije i ostali grafik animatori nisu došli. Bilo je malo zanimljivo internet ćoše sad preljeva od bosanaca

док је реме доминирао форумом са тобом и френкијем?

Dale kosi je previše šontavo, što sam ja razmišljao, 4. kartica na sajtu može biti samo povezana sa audio zvukom. Možda taj zvučni gif (ako je to taj vimes, vines, kako već), ali naš'o bi se neko ko bi glumio Petra Panića Panu, ako me razumete.

Dosta pre toga. Pričam o momentu kad sam prvi put upao na sajt

( ne sa ovim profilom)

не примећујеш да се зајебавам?

кида колико је глупо

Увијек се загрцнем на доминацију и реме у истој рецхеници. Сајт су упропастили восовци као група аутора

реме је упропастио сајт

Сајт су упропастили восовци као група аутора

једете говна, и ви бисте ишли сваки викенд на вос да нисте сиротиња која нема кинте за до београда. па пошто не можемо да се играмо са њима, ајде да их хејтујемо.

Ја бих ал не могу јер сам избоосне а и плашим се да би ме Чоби баново копаћком у цјеваницооо

ја би воло да дођем да ишутам агилнија у боољоо

Da li ima neko od vas da je polagao SAT ispit?