Prijava

https://www.youtube.com/watch?v=L8NBf_LfBwY

Jel vama ova Jelena dobra, onako, ko žensko, da biste je opleli korčinom po guzovima?

Ау лепи, ја сам својевремено на Ољу Бећковић проливао семену течност, шта фали овој бичарки?

не примећујеш да се зајебавам?

кида колико је глупо

Ma nisam ukapirao da se zajebavaš. Žajkovito je level ispod flafićasto.

Da li ima neko od vas da je polagao SAT ispit?

To je za Američke koledže? Brate mili nemoj da se uvrediš, al' kapiram da nijedan normalan čovek (čitaj: neamerikanac) ne može to da položi, bez mnoooooooogooooo muke. Čini mi se da dobiješ zbirku s recimo 10^6 pitanja koja su oni učili tokom školovanja + uspesi tokom školovanja i gomila drugih stvari.

леприју сам реко брате

Otkud znam. Lepri=Rizli? Jebote više duplih inego oriđiđija.

ризли је оригинал

мрзело ме да цитирам њега и у међувремену се убацило неколико постова

To je za Američke koledže? Brate mili nemoj da se uvrediš, al' kapiram da nijedan normalan čovek (čitaj: neamerikanac) ne može to da položi, bez mnoooooooogooooo muke. Čini mi se da dobiješ zbirku s recimo 10^6 pitanja koja su oni učili tokom školovanja + uspesi tokom školovanja i gomila drugih stvari.

To je to, ali mi ne treba za to. Dobije se neka knjižurina od oko 1000 strana.
Za studiranje u Evropi bilo gde traže taj ispit i taj ispit nije ono ili si položio ili si pao, već imaš broj bodova sa kojim si položio pa te po tome rangiraju.
Ako ima neko da je polagao to bio bih mu veoma zahvalan da mi prenese lična iskustva i odgovori na par pitanja.

Да ли бављење спортом као што су одбојка или кошарка утиче на раст, или је једноставно генетика једина ствар и селекција таква да су људи од 2,10 бољи одбојкаши од ових нижих?
И да буде одма јасно нисам мислио на раст од 20 цм него типа 5 6 сантима.

utiče na rast isto kao što kucanje poruka utiče na izduživanje prstiju.

Џани
ризли је оригинал

мрзело ме да цитирам њега и у међувремену се убацило неколико постова

СХТА СЕ ПРВДАСХ ПИЦХКО

https://www.youtube.com/watch?v=jVPp-qyCVNA
OVAJ KLIP, ZNA LI NEKO KO IZVODI PJESMU SA POČETKA
TEKS U FAZONU RADILI SU SKLEKOVE A JA SAM PIO LEKOVE I VOLEO PUŠKINA

Nisi dovoljno peder ovako, bez džempera?

što ne mogu avatar da promenim

ja imam isti vakav dzemper, samo teget. uzeo sam ga u londonu.

Kapune, što se tiče Evrope, da ti nisi SAT pomešao sa TOEFL-om? U Evropi od tih sertifikata najčešće traže TOEFL, alternativa mu je FCE za Britaniju, dok GRE eventualno dodatno traže za postdiplomske, ali nije obavezno.

I TOEFL planiram i SAT. Nesum ih pomešao. :)

E da li neko od ovih ljudi iz Bg-a koji me znaju ima gitaru (bilo kakvu) da mi pozajmi na mesec dana?

Где има да се узме овако нешто?

NewYorker.