Prijava

HITNO! HITNO! HITNO!

Može li neko da mi nađe klip onaj gde ciganin neki pije, opija se, i pritom se snima. Priča nešto pozdrav za fejsbuk, evo drogiram se, sad ću da pijem, pa ustane i snima se u ogledalo. AJDE MOLIM VAS!

Ukucala sam, ''ciga pijan fejsbuk'' ovo mi je izašlo, ali mislim da nije to što ti treba. :/
//www.youtube.com/watch?v=xY9L0Aio9b4

Страшне бројке, али замислите колико би сад било дебила који шаљу поруке за Екрема на Фарми...

Naježih se sad kad sam čitao ove podatke... Čitam Nušićevu Devetstopetnaestu pa se zapitah koliko ih je otišlo preko Albanije, jer on opisuje ogromne mase koje su se našle na Kosovu pred slom.

Što se tiče kvantiteta on je nadoknađen jer je u narednom periodu svaka porodica imala preko 10 dece. Što se tiče kvaliteta on nikad neće biti nadoknađen, umrli su najbolji, kako to uvek i biva.

Вечити Романтичар
HITNO! HITNO! HITNO!

Može li neko da mi nađe klip onaj gde ciganin neki pije, opija se, i pritom se snima. Priča nešto pozdrav za fejsbuk, evo drogiram se, sad ću da pijem, pa ustane i snima se u ogledalo. AJDE MOLIM VAS!

https://www.facebook.com/photo.php?v=1417963035117555

Pakao Juga
Što se tiče kvantiteta on je nadoknađen jer je u narednom periodu svaka porodica imala preko 10 dece. Što se tiče kvaliteta on nikad neće biti nadoknađen, umrli su najbolji, kako to uvek i biva.

Da, za kvalitet nam je jasno, hvala što si objasnio to prisustvom ovde.

Nije to Šomi. Ovaj je mator Ciga. Tužan što živi sam, kaže: ''Sad ću da pijem, da se drogiram. Pozdrav za fejsbuk. Kis.''
NEMA NIGDE JEBOTE

Tako je aleksandre, sreća da ima ljudi kao što si ti da nas prezentuju svojim kvalitetom.

па знам да није лолче

шта сереш пакле

две трећине мушкараца способних за репродукцију (плођење) је погинуло, ко је мого да прави толику децу?

čiji preci nisu bili u I i II svjetskom ratu, nek se ubije odmah

HITNO! HITNO! HITNO!

Može li neko da mi nađe klip onaj gde ciganin neki pije, opija se, i pritom se snima. Priča nešto pozdrav za fejsbuk, evo drogiram se, sad ću da pijem, pa ustane i snima se u ogledalo. AJDE MOLIM VAS!

Samo za tebe kiss dr
dusmani umri te
https://www.facebook.com/jasar.jager?fref=ts

Šta je koji kurac stric nabijem ga na kurac, nea me na sajtu 5 dana i odmah neka nova budaliještina.

Da koji je fazon sa tim,ni ja ne kapiram?

Што нема неког такмичења? Ние дуго било неко...

Могло би вала неко Руралтрофи такмичење да се баци, мада боље тамо некад у септембру или октобру, кад буде више људи на сајту.

Što ne bi Urbantrofi, malo korenima da se vratimo? Mislim, korenima Vukajlije.

Ма свеједно, ја додох приједлог чисто онако, јер није било никад. Свеједно, само нешто да анимира масу. Боље тиме да буде испуњен форум него стриц форама и баналним препуцавањем ко је дауновац и слично.

Имате нешто на уму да покрећете?

јебале вас дефиниције, фала курцу да више нисам модератор па не морам да читам та говна

само ми жао јер нисам обрисао више својих