Prijava

Ma ceo život sam to hteo da kažem. To je izjava moćnog Mikija Buljavog Ivanovića, dok je trenirao OFK-u, kada je Nuhiju i još jednom liku dao markere da nose na nekoj vežbi. Ovi pitali :
-Što samo mi šefe?

-Zato što ste muslimani.

greota da stoji kao zadnji post na prethodnoj strani

Miki stara doćolska džukela, ima neviđenih izvala sa njim. Meni možda najjača kada je onom kebinom sinu debilu dok je Miki trenirao Rad šuknuo.
Ovaj Kebin debil bio golman i pogodio Mikija loptom u glavu.

-Izvinite šefe, nisam namerno.

-Alo majmune, nisam ti ja Tarmi Rićmi.

Miki je Cane Kostić beogradskih fudbalskih terena jbt.

Hahahah kako lazxe busxman uusta ga jebem beogracka

Imao sam ogroman zulj na tabanu. Zulj se pocijepao sav i sad imam veliki komad koze koji visi sa tabana. Dal da ga otfikarim ili da ga prilijepim nazad? :D

Расни напуши се коортза

otfikari ga, ne treba ti jer ćeš brzo novi da dobiješ

dilane,cekaj da samo otpadne,prejak je bol to otfikariti...sipaj toplu vodu na to sranje,omeksace ga i brze ce otpasti

ako krenes da gulis,guljenje nece prestati lolo...ima da se guli dok ne izgulis celog sebe,a otkinuti makazama i to je em peche ljuto,em uvek ce ostati mali deo toga koji ce podjednako da iritira

Jebemu majku, ja sam to ranije kidao kad se desi, ali nikad nije bila ovako velika komadina. Posuo zulj rakijom, imo umrijeti od bola lolo

Тражим стручан савет од префриганих и елегантно-садистичких умова овог форума:
Нека ликуша коју сам макнуо из френд листе јер ме је неосновано прозивала да сам јој нешто нажао учинио (а наравно нисам, имам и доказе за своје тврдње, а она нема прц!), после 2 месеца ми је послала захтев да је додам опет. Вароватно јер је сконтала да сам једини ја с њом комуницирао културно.
Постоје 2 опције:
1. Да је игноришем до краја времена;
2. Да смислим тако лепу, сочну и поетски надахнуту прозивку након које ће се у њеној вулви створити вакуум који ће је увући у саму себе.
Која је боља опција? Ако одаберете под 2, пожељно би било да ми помогнете да смислим текст, око детаља ћемо на приватне поруке.

E oces da ti ja posaljem u pvt nekoliko uvreda?

Игнориши је, буди џек.

Свака помоћ је добродошла. Расни, удри по инбоксу.

Озбиљно, што би се прозивао са којекаквим жентрекачама. Пси лају на караване, а каравани пролазе.

Stigao mi je račun za fiiksni telefon u iznosu od 91,00 dinara. To je samo usluga identifikacije poziva + pdv, nema pretplate, nema ništa za ostvareni saobraćaj...
Jel da ćutim i platim samo to ili da se raspitujem o čemu se radi?

Ovaj mesec nema pretplate a od sledeceg ide kao naknada ( ne zove se pretplata) i bice skuplja, negde oko 690 dinara cini mi se.

I pocinje tarifiranje po minutu a ne po impulsima. Mislim da uz pretplatu dobijas 150 minuta besplatno a ko ima box paket ima besplatan saobracaj ka svim fiksnim koji su u telekomu. Ja imam box, povecali su brzinu neta, i pre sam imao 500 minuta na mobilnom a sada 600 al pederi promenili pa imas 300 ka mts a 300 ka ostalim s tim da prvo trosi tih 300 bez obzira dal mts zoves (pederi) i ima pun kurac poruka, net giga brzog i posle neograniceno.

Neće oni omašiti, ne praštaju nikom :)