Prijava

Natnat, to ti je ostvareni saobraćaj. A pretplata za jul je plaćena zajedno sa junskim računom. Piše ti na poleđini računa dole desno, sve je objašnjeno. Meni stiglo 23 dinara i tek onda sam skapirao koliko zapravo malo koristim fiksi telefon a kakve račune dobijam.

Ima li neko da je prešao na SBB, vidim da su jeftinija fiksna mreža a prelazak je besplatan. Da li uslovljavaju da se uzme internet kod njih, ima li neko iskustva?

Ja imam iskustvo sa SBB iz vremena total tv-a. Još im ne verujem u potpunosti dok malo ne razrade sistem.

Meni stigao račun od 25 dinara za fiksni, neka zatezna kamata i ništa sem toga. Ha.

Hvala. To je to, odjavljujem fiksni.

Pa mozes, a mozes i da predjes kod drugog operatera, ima ponegde da nema pretplata a ima nekoh pogodbosti. Jedini uslov je da ti nije vezan net za taj broj. Bas u novom svetu kompjutera ima dobar tekst o prelasku. Kaze malo ovi iz telekoma smaraju da ne predjes plus nude 6 meseci dzabe neta al nije komplikacija da se predje.

Skoro da uopšte ne koristim fiksni, net mi je kablovski, tako da stvarno nema svrhe više.

Skoro da uopšte ne koristim fiksni, net mi je kablovski, tako da stvarno nema svrhe više.

takođe,ne znam šta će mi fiksni. telenor je zakon, umrežena sa decom, firmom, besplatno sve u mreži....

Koja smorčina, ja imam njihov net znači ne mogu da pređem?

meni je sve na mts, fiksni, tv, mobilni i net...

Otisao sam da pisam, pisaca mi je smedje boje! Sta je to? Jel neka bolest?

gotov si
VIRUS ZAPADNOG DEBILA

ujeo te neki EU komarac

Jebem te u usta. Stvarno.

Dje je sad vejv ?

Rasni
Otisao sam da pisam, pisaca mi je smedje boje! Sta je to? Jel neka bolest?

To znači da su govna konačno počela da se preljevaju iz tebe.

Guzi ortakinju! A ti drkaj to braon pišalo

Jebem te ja dabogda dobio istu ovu bolest!

A sad bez zajebavanja. To mož da znači da pišaš krv.

Ipak, smeđa mokraća može biti pokazatelj problema s jetrom, bubrezima, mokraćnim mjehurom i mokraćnim kanalom. Ako ste zabrinuti, svakako posjetite liječnika.
Dal da budim moje i idem u hitnu? Ili sutra kod doktora?

imash vodeni proliv nubaro