Prijava

Dal da budim moje i idem u hitnu? Ili sutra kod doktora?

Јок бре, само их замоли да ставе кондом док те јебу.

Јеси имао каквих тегоба раније?

Šta kaže ovaj doktor - NIŠTA URADITI NEĆEŠ?

Pa đe će voda otići jbt, nestala u njemu? :D

Aj kad smo već kod vode:

Slab sam bio sa tom ekologijom i čudima pa me interesuje sljedeće

ZAŠTO NAM UVIJEK POTENCIRAJU DA ŠTEDIMO VODU KAO NE TUŠIRAJTE SE SVAKI DAN 17 PUTA, NE PERITE VOĆE MLAZOM, KAD PERETE ZUBE ZAVRNITE ČESMU i tako te gluposti?

Pa jebojebog i ta voda što teče ode u kanalizaciju pa opet iziđe neđe i ispari kru je jebo, vratiće se nekad u prirodu, nije bespovratno izgubljena i od tog momenta eto neamo više vode za piće? Pa pašće druga kiša, pogotovo ovih dana, pada ko u Vijetnamu da smo.

Zagađuje se brže i više. Bolje ti da smrdiš nego da nam smrdi Beograd na vodi, lolo.

Ja opet mislim da je to marketing firmi koje prodaju flaširanu vodu.

Skočko, ti kao nekao ko se bavi sportom i kreira svoj meni, trebao bi da znaš kako se vrši rehidratacija, i koliko vode će prihvatiti organizam ako ga odjednom zaspeš velikom količinom iste nakon dehidratacije...

Naravno, ja rehidraciju sprovodim postepeno, al on sjedi po vas dan, ništa mu falit neće.

Skočko, vejv hvata uslov za drugu godinu na medicinskom fakultetu, valjda on zna bolje od tebe.

Koliko vas je Kosmopolita nasisala kurcem u par strana lolo

To za potrošnju vode Skošimiš. Kada bi svi pustili sve česme koje imamo brzo bi potrošili prerađenu i čistu vodu koja se skladišti u rezervoarima. Rezervoari gde se voda prečišćava imaju svoj kapacitet. I onda bi bila restrikcijija jedno 5 sati da se rezervoar dopuni i tako stalno.

To je naročito osetljivo leti kad je potrošnja vode veća. Jedan odvrne hidrant puni bazen u dvorištu, drugi zaliva paprike, treći se tušira 7 puta dnevno. I onda ti odeš da piješ vode, ono restrikcija.

Inače ima toga i za propagandu zbog flaširane. Ako neko nije znao, kubik vode ima 1.000 litara i u Srbiji košta 80 dinara, a litar flaširane vode košta skoro toliko.

Dobra je pisaca!

Боље да си стварно умро него што си то написао...

cena kubika se razlikuje od grada do grada i postoji razlika za fizicka i pravna lica.

Okači sliku rasni
Time bi verovatno postao prvi čovek koji je na internet kačio i malu i veliku nuždu

Dobra je pisaca!

Nakon dobrog odjeka koje je ostavilo govno na stripu u dnevnoj sobi, Rasni ide korak dalje - degustira sopstveni urin!

Zeljno iscekujemo sledeci uspeh Rasnog, jer njegova dostignuca je vec sada nemoguce pretpostaviti!!!1

Gowno je plasticno.

Ajde okaci to plasticno govno uslikano na trpezarijskom stolu, kad je vec plasticno? Zavrsim ti odabranu u roku od odmah.