Prijava

Ma jebes usmeni, samo pismeno i kraj.

pa tako nekako je najbolje :D

Obavezujući je. U suštini, ispravno su ti i odgovorili, ako je usmena forma dopuštena (ne možeš usmeno da prodaš kuću jbg), i ako može da se dokaže postojanje usmenog ugovora, šta, lagano.

A ovo što celt priča za verbal contracts kod nas su, ako se ne varam, neka vrsta realnih ugovora, a možda sam i tresn'o sad.

Ma taj usmeni ugovor ne moze da se dokaze na sudu kod nas nikada (ne racunam kada rafi mito i korupcija). A sto kelt prica o snimku kao usmenom ugovoru kod nas nijedan zakon ne prepoznaje jer ne postoje ti zakoni kod nas.

TheWaveRider
obavezujući je samo MORALNO, a ne i zakonski.

celt
a ovo si bazirao na cinjenicama ko i ja. ja sam bar ne internetu pogledao gluposti, ti ih iz dupeta vadis i razmazujes po tastaturi.

HAHAHAHAHAH.
Ne diraj ga da ne bi sad na neki lud način preokrenuo priču na gluteus maximus i medius, biceps femoris i ostalo, tu kad počne da jede govna nema kraja, dok ne naiđe neki medicinar da mu se posere u usta. Pardon, da mu se posere u cavitas oris, haha.

Rajder pored medicine upisao i prvu godinu prava.Svaka čast!

Ne prvu, to je s treće, pa ti vidi, napredan momak.

Jes, ovo se uči na trećoj xD

kelte, jesi na wikipediji našao? xexe

Koliko ima rijeci u srpskom jeziku?

nasao sam i ja to. koliko ima rijeci u rjecniku? u engleskom rjecniku ima 171,476 rijeci, a u upotrebi kazu da je preslo milion

У речнику САНУ и Матице српске заједно има око 307.000 речи. Наравно, свака која постоји у оба рачуна се као једна :)

da li je neko od vas imao iskustva sa gljivičnim oboljenjem kože, odnosno pityriasis versicolor. ako jeste može mi poslati i u pvt, hvala

ja sam imao po kiti neka sranja, trajalo par meseci nisam isao kod doktora nego sacekao da prodje samo od sebe

jebo kitu, ja ovo imam ispod zulufa, vidi se kad se obrijem, a pošto sam čovek esteta hteo bih da završim s tim sranjima što pre

Note: after treatment, the colour of the affected skin usually takes 3-6 months to return to normal. Ja imam 15 dana tek

Najbolje ti je da odes do apoteke,znace da ti kazu sta ti treba.

Maestro, ne bih ti bio u koži. Povratak pigmentacije će potrajati, a mene zanima kako si fasovao baš tu rijetku gljivicu....