Prijava

Nisam znao kako da izguglam ovo pa ću ovde pitati: Da li je istina da ako imaš devijaciju nosa da nikako ne bi smeo da mrkaš spid ili koks?

какву девијацију

Maestro pitaj Kristijana.

megamarco, čestitam, zaradio si fasciitis potkoljenice, koji projektuje bol u cjevanicu, nije problem u kosti. Rješenje: batali izlazak, sport i teške poslove POTPUNO 2 dana, stavi led na nogu, i postavi je na jastuke strogo ovako kao na slici:

Obično kontam da je mojih 100 kg problem, kik boks pičke mater'ne, noge stalno opterećene. Prošle godine bio je čest bol u obje noge, kontao sam da je od sparinga jer se nismo štedjeli nogama ni 2%. Međutim sad se opet javio bol u lijevoj nozi, a desna ništa.
Pokušaću ovo što si preporučio ljudino, hvala

Maestro, ko ima za kokain, ima i za korekciju devijacije nosa ;-)

скоро сам приметио да ми врх носа мало вуче у десно, могу ли некако да шинем вратима да га ставим у нормалан положај

Što čuvaš slike nogu Fernanda Alonsa na kompu?

Ремац, распитао сам се, мораш да узмеш око 30000 гласова, ако не узмеш дужан си да вратиш паре држави што си добио за кампању, јер си неспособан. Мора 10000 гласова и плус 600 000 динара да платиш за пријаву листе, јебем их у уста разбојничка. Углавном, имам времена до следећих избора. Само да сакупим 600000 требам сваки дан да уштекам 600 динара, што је мало теже.

скоро сам приметио да ми врх носа мало вуче у десно, могу ли некако да шинем вратима да га ставим у нормалан положај

Ne može druže, i moj je do jaja kriv, možda može da se ispravi o trošku države. Jedna nozdrva mi je večito začepljena, druga ok

мој само мало, али ако може да се то реши о трошку државе онда ехтра

претпостављам да мислиш на то да ме народни милицајац одвали пендреком преко носине

maestro jesi to planirao da mrljas nesto ili...?

E maestro nemam pojma dal smes ali kapiram da neces imati problem nikakav. Ako oces da zavrsis javi mi se u pvt.

Ma koji problem jbt, nemaš astmu. Drogiraj se slobodno.

ja sam letos raspalio nosinu pivarskim kolicima i ispravio ga, ne preporučujem metodu, suviše je random učinak - prvi put mi nije baš uspelo

Ujak se gušio fazon i morao da operiše sinuse i nos da mu srede, devijacije kurac palac.
Ja ga vozio tamo i ukenjao se jebeno.
Iz nozdrve vade po 30 metara gaze neke i kad iščupaju kuljne jebena krv ko na Kosovu nevera. Zajebi ako ti nije život ugrožen.

maestro jesi to planirao da mrljas nesto ili...?

ma jok nego se živo interesujem za uticaj kokaina na ljude sa devijacijom

E maestro nemam pojma dal smes ali kapiram da neces imati problem nikakav. Ako oces da zavrsis javi mi se u pvt.

pa ono, do sad je bilo proverim koja mi je nozdrva 'ispravna' pa na nju, ništa neprijatno peckanje ništa krv ništa svrab (osim u onoj normalnoj očekivanoj količini). Nego pravo da vam kažem ljudi, gledao sam epizodu serije Californication, 3. sezona 7. epizoda ja mislim, kad ona debela šefica ponudi koks Čarliju Ranklu, on uzme pita nju jel uzima on, ona kaže znaš ja imam devijaciju, a on joj odg: auu onda definitivno ne bi trebala da uzimaš ovo, peče ko djavo, pa zato pitam

a kad smo već kod devijacije, ja sam čovek esteta, ok je što imam veliki nos i što nisam lepotan ali jebeno hoću da imam simetrično lice. Na ogledalu mi izgleda ok ali na kameri se vidi koliko mi je lice asimetričnog zbog nosa. Ako bi moglo o trošku države istrpeo bih sve boli. Pseto ne znam da li je pametno ugovarati te stvari preko pvt-a

Ti nas zajebavaš malo? Nemoj da te iznabadam sad, koja kurac serija ja reko njemu stvarno treba pomoć