Prijava

nije mi problem stručan prevod, problem mi je vreme za prevođenje jer trenutno radim nekoliko prevoda za druge ljude, a plus imam i svoje obaveze - ide, nije mnogo

dalo se primetiti da parlaš engleski, al nisam imao predstavu da ga tako dobro parlaš... :)

Predavao sam 4 godine u osnovnoj, moja učenica je sad profesor u toj školi.

ahahaha, svakog momenta me sve više iznenadjuješ :)

to ti je kao sa mešanjem maltera - daju dobru dnevnicu, nije težak posao, a neće niko drugi

Ima neko ko baš dobro barata autocad-om?

@dionysio
Šta ti treba?

EDIT: Ako ne nađeš odgovor, ostavi u PVT šta ti treba...

Imam li alternativu jebenom crtanju slova? Neka ekstenzija nešto, jer moram da uradim neka slova (ime restorana, firme...) a ne mogu da crtam tolika slova. Hitno mi je, toliko hitno da sam već počeo ručno da ih crtam.

Jebi se olle, u tesnacu sam s vremenom još me i ti zajaši... :)

Jebajiga,
Odradiš draw>multiline text
i napišeš šta ti treba.

A onda nađeš neki kul font i samo pebaciš.

Да ли се бенд медени месец распао?

nije
imaju troje dece
i drže pekaru na bežaniji

PRO-PO

Да ли се бенд медени месец распао?

Preko sto kila bato

Je l' postoji neki poseban naziv za preklopni skakavac noz? Da ima oprugu i otvara se na dugme, a ne da ima onu kukicu i moze da se otvori palcem, to je valjda automatik...

Аутоматик је преклопни нож који се отвара једном рукум, док се код нас преклопни ножеви који се отварају са две руке сматрају као алат/оруђе.

Kupio sam danas Cold Steel S.W.A.T. II noz. Onako, cisto iz hira, ne znam ni sam koji c emi kurac, ali sam morao da ga imam. Bilo je ili njega ili SOG Flash, a posto sam ovaj nasao u jednoj prodavnici u PO-u, uzeo njega. Mnogo mi gotivni nozevi sa tanto secivima.
To je vaki :

http://images.bidorbuy.co.za/user_images/989/456989_Fire_Dept_SWAT2_Knife.JPG

Onako, cisto iz hira, ne znam ni sam koji c emi kurac, ali sam morao da ga imam.

Kako beše ono: puška koja se pojavi u prvom činu, mora da opali u trećem. Tako da, bolje je da ga prodaš, jer ćeš ga inače pre ili kasnije upotrebiti.