Prijava

upravo tako dio
al, zna se odakle

2. Decembra, preskocili su ovu nedelju.
Google is your friend :D

Namestam prevode na The Wire, a browser mi vec bio na forumu tako da mi bilo lakse da pitam i da cekam dok radim ovo... :D

CITAT
upravo tako dio
al, zna se odakle
ATATURK

Hahahahaha, dobra!

ima li neko ovde da je dobar u fotošopu i da je voljan da mi časkom odradi neku sličicu? neku facu želim da namontiram na jednog lika ali da ne izgleda kao da sam sekao slobodnom rukom u paintu :D

retko ružan čovek, oduvek

Zašto nisam iznenađen? ;)

Za to se dobija ban 10 dana.

Da li ima neko ko je pisao pesme voljenoj, a voljan da mi pozajmi? Bio bih mu jako zahvalan. I molim bez spema.

Odustani od toga i ne pravi grešku ko ja što sam pravio nekad. Pisao sam i u akrostihu, ali penetracija je naravno izostala. Znači, odustani na vreme.

Kako joj je ime? Odmah ću ti reći da li pesme da joj šalješ.

ko je kara nek joj piše pesme

evo ja tju vejve

jel tzrna ili plava? imam obe vrste

i kant laze, padaju na pesme ko od djus votke

Da li ima neko ko je pisao pesme voljenoj, a voljan da mi pozajmi? Bio bih mu jako zahvalan. I molim bez spema.

Za petsto dinara dobiješ akrostih, vrstu rime po izboru, a oko strofe, stila i ostalog već da se dogovorimo. Mada, što kaže Kaunt, nije poezija baš dobar način da penetriraš. Eventualno ako je neka dušica kojoj je to fetiš, ima ih, ali bolje zadivi ribu kombinacijom svoje snage, socijalnog umeća, šarmantnosti, para i dobrog izgleda. To su neki prosečni zahtevi.

datju ti ja dzabe majke mi al ako otjes samo da jebes

Za petsto dinara dobiješ akrostih

čovek bi KARO, a na AKRO stih

ljubav ne podrzavam.

Nije mi cilj samo da je opalim. Ovo je riba koju bih i šetao i držao za ruku i spavao...

da je tako ne bi potxeo sa lazima

Nije mi cilj samo da je opalim

onda će ona tebe
to ti je ko u ratu: il ti njega il on tebe

kralju, pisanje pjesama je takooooo XVIII vijek...