Prijava

Tačno, Riho. Reci jel mrziš nas ili samo moderatore, odluči :-)

Imam ja jedno raznorazno pitanje za moderatore:
Kontam da se većina vas kad vam je Kaizen ponudio mod obradovalo.
Posle koliko vremena ste zažalili? I zašto niste?

EDIT:
Pitanje nije postavljeno sa namerom podjebavanja, nego onako - ljudski. Znatiželja

Šta politika čini od vas jebo vas konj

Šuti, kakvi smo svi nakrivo nasađeni, plus još kakvih lobanja usput ovuda prođe, modovi su mogli biti i gori. Ako bog da, biće još rigorozniji ;-)

по читав дан се препиру по сајту и онда праве нека дружења, као гистро неки пријатељи, лудило. будале.

Imam ja jedno raznorazno pitanje za moderatore:
Kontam da se većina vas kad vam je Kaizen ponudio mod obradovalo.
Posle koliko vremena ste zažalili? I zašto niste?

Ok, ne zajebavaš se, ozbiljno pitaš, evo ti onda bezzajebantski odgovor.

Ne mogu da govorim u ime ostalih, ali jesam se obradovao, što da ne. Kul su te nove opcijice koje dobijaš, pritom ne mislim na ban dugme.

A vremenom se usija to dugme, umesto da to bude slučaj sa nekim drugim. Iz moje perspektive autori (mada smo svi autori, dakle nemoderatori), iako se vode parolom "vlast čoveka iskvari", prvi budu ti koji počnu bez osnova da kritikuju vlast (čuj, ovde vlast...), pa onda počnemo međusobno da se mrzimo i ode sve u kurac. A svi smo ovde autori, ponavljam. Neće niko od nas doveka biti moderator, niti neko od ovih kritičara neće da se nađe u bližoj, ili daljoj budućnosti u istoj situaciji i suoči sa istim dilemama.

Mada je pitanje i da li smo autori, ako slabo šta autorišemo...

To sve dovede do toga da gomilu puta zažališ. Ali ja prvi put ozbiljno, pa eto, tek pre neke dve nedelje.

A za Rihu sam kontao da ipak ima muda. Zajebah se. Sve nešto uopšteno. Hajde, ko su retardirana bića?

je li to džoni bravo u earthworm jim odijelu na avataru?

Nije, ali je slično jako. Ovo odelo krasi i moderatorska značka, eheh.

Зна ли неко неки сајт, књигу, било шта, где могу више да прочитам о оснивању мањинске странке у Србији? Знам да су они НОПО имали проблем и да су угашени, јер нису били припадници националне мањине, то јест оснивачи нису, тако да ја ако ставим неког оснивача странке који је припадник националне мањине, а знам пар који би пристали, да ли ја могу да будем подпредседник?

Hvala Agilni :) Voleo bih i mišljenje nekih drugih moderatora da čujem.
Mogu samo reći da po ovome što vidim radite đavolski zeznut posao, skidam kapu. Da li grešite? Naravno da grešite, to je ljudski. Svi grešimo.
P.S. Ako neko sad misli da se uvlačim, neka misli (i neka baci ceo sadržaj PVT-a na forum ako sme - ja znam da ja smem opušteno)...

да ли ја могу да будем подпредседник?

možeš

Као што је Вучић био у Дачићевој влади?

nije to bila dačićeva vlada
nego vlada zapadnih centara moći i domaćih prijateljica noći

dakle
DA

Agi, hladno mi je :(((

Oš banju s termalnim izvorom? Sedmodnevni ili desetodnevni aranžman sa pojačanom ishranom na bazi mesne prerađevine?

Ima li negdje tema četnici vs partizani? Ozbiljan sam

Da, da Hadži-Pešićeva.