Prijava

Šta sam propustio? Odkud da jebu modove i da je Riha ljubazna kučkica? Desi Kante ima li tvrd kurac u tebe?

Desi deku, dok si odmeravao gudure, nešto se sjebalo, administrator je obavešten.
(Pazi šta pišeš, snima se sve.)

Administratora bole kurac.
Znači moram da čitam temu...

PENIS VAGINA IZMET DOJKA DEKI

Na jednom teveu imam obicnu kablovsku, el cu morati za njega da kupujem digitalni risiver?

Ahahaha nestvarnost od diskuije, meselinu bole kurac.

ako lazić nije jebo vidru stvarno je najveći baksuz na sajtu.

Ne bi mu njidra dala pičke ni za brdo karamela. Da li je realna lemaja? Igrala se deca u pesku i jednom pesak upao u oko. Dekija bole kurac.

Hahaha, baš voliš ovaj gif :)))

Šta je pičke, oćel se neko pobit?

'Oću ja, 'ajde ako imaš muda sjedi u auto i dođi kod mene, al' da ne vodiš ortake da te brane!

Izvini Bruce, ali ne može to "dođi kod mene" kada se zna da je zvanični stadion za obračun vukajlijaša Trošarina.

Kad sam ja bio mali fora je bila da se odgovori sa OĆU JA! da bi te ovaj zeznuo sa PA POBIJ SE NA K....!

Ne ide, ja nemam Trošarinu u svom selu pa da čekam Javia da dođe kod mene :)

Prozivam Skočka ne bi li ga naveo da dođe na klopu i piće.

da li je normalno da je najstariji poster napravljan danas, od samo pre 3 sata

poslednji pre njega koji nije izbrisan je od pre 13 sati

kakva je to manifestacija bahatosti da umisliš da treba pobrisati sve što je u međuvremenu napravljeno?
kakvi su kriterujumi toga ko tako briše?
da dodam:
1. nijedan moj poster nije obrisan jer sam odustao od pravljenja duševne hrane brisaču
2. ovo se dešava već danima (da neznani junak dođe ujutro i pobriše sve, ali doslovce sve napravljeno od ponoći do njegove vizite)

Prozivam Skočka ne bi li ga naveo da dođe na klopu i piće.

Prepo si se, pa se sad izvlacis.