Prijava

pa ti si među normalnijim moderatorima za popričati
neka ne idi, ostani za stolom sa rajom
štaš popit?

među normalnijim moderatorima za popričati

Promenićemo to, vidim da vam smeta.

Mnogo vi pokušavate od mene da napravite kretena. Hvala vam lepo na tako kvalitetnom odnosu prema meni.

au, ja ovde više ništa ne kapiram

ja te više nikad ništa ne pito
a izvini ako sam te uvredio bilo čim

ajd uprati me opet direktore, lijepo pricam o tebi i komentarisem ti definicije, primijetio si to sig?

oću pani
primjetio sam da si opet dobar
što i meni želiš

izv ako je što bilo

nije ništa serdare, bar mi znamo kaka smo govna

Director
vukajlijaši su po rečima njihovih moderatora
SERONJE

ja bi volio da budem moderator ozb

jebiga, kako nisu seronje
kad dolaze ovde i kače govna

al zaboravi
izv i pozzzz

Obradovao sam se kao dete, smatram to vrhunskim priznanjem da si nešto radio kvalitetno na sajtu. I dan danas ne žalim što sam se prihvatio te funkcije jer sam se potrudio da budem normalniji od ranijih moderatora koji su trenirali strogoću ili muvali sa ocenama.

Zažalio sam nekoliko puta kad mi se jave ljudi sa komentarom kakvo sam govno moderatorsko i koliko sam nečovek.

Makaronac
ti si bombo lud

Odgovoriću svojom definicijom (nije reklama, pederi STOP, cim STOP)
http://vukajlija.com/jos-uvek-nemam-napismeno/525746

Da odgovorim Direktoru oko postera, barem za ono što sam ja obrisao:
- 4 pune stranice sa slikama Lise En i varijacijama "bila mi je desna ruka / okačila pičku o klin";
- 3 stranice samo sa Vučićem, sa nekim tekstom kako će tek da nas opljačka (uzmi u obzir da tekst prelazi okvire teksta);
- isto toliko slika ovog (sada već sklonjenog) "spomenika" kod Pupinovog mosta;
- Dačić svinjčić / Toma grobar / Velja Šljivić prežvakane teme (neke od njih su plagijati odabranih postera) - i tu se sakupilo 15-ak postera.

Šta tu da se ostavi, kada je sve em prežvakano, em mnogo loše. Ne znam za tvoje postere kakvi su bili, ali ovi koje sam obrisao su stvarno su stvarno krš.

Krpo obriši mi patike brt

ciklon, nisu moji obrisani
pitao sam jer mislim da nije normalno da ni jedan poster ne bude ostavljen

a pošto mesecima (bome, več i godinama) visim ovde znam i da se (ne)kvalitet postera ne menja, a da je ovo brisanje redom postala praksa poslednjih nekoliko dana, a da to pre nije bilo tako

u svakom slučaju, puno hvala na trudu oko odgovora

Hvala Bruce :)
Pitanje ne postavljam bezveze, ili da bih se uvlačio, nemam potrebe za time. Čisto upoređujem neka svoja iskustva, u sličnoj sam poziciji kao vi (samo van vukajlije i nisam u politici).

pitao sam jer mislim da nije normalno da ni jedan poster ne bude ostavljen

a pošto mesecima (bome, več i godinama) visim ovde znam i da se (ne)kvalitet postera ne menja, a da je ovo brisanje redom postala praksa poslednjih nekoliko dana, a da to pre nije bilo tako

Ispašće da branim moderatore, ali mislim da nije nenormalno da ni jedan ne bude ostavljen ako ni jedan ne valja, a da je, ako je stvarno došlo do promene trenda-kriterijuma-ažurnosti u pravcu brzog uklanjanja nekvaliteta, to samo napredak. (primetite kako upadljivo izbegavam da koristim reč "sranje")