Prijava

Nije praksa od kako nema nekih moderatorki (mylyca, na primer) koje su redovno obitavale na delu sa posterima i uklanjale ih. Čitao bih, ocenjivao i brisao po potrebi definicije starije, ali me smara da neocenjenu ubodem na svakih 6 klikova, pa sam prešao na postere.

Neka bude i 50 postera sa dnevnopolitičkim ličnostima , ali neka budu dobri. AV ume da ih ubode, kao još neki autori. Ali, kada na ko zna koliko takvih loših dođu likovi sa brojem "98" na kraju niknejma i kada naprave poster sa slikom Lise En, da li treba da ostavim da stoje? Jeste, oni su dušu dali da se po komentarima druži narod, ali nije ni to rešenje.

Director
ciklon, nisu moji obrisani
pitao sam jer mislim da nije normalno da ni jedan poster ne bude ostavljen

a pošto mesecima (bome, več i godinama) visim ovde znam i da se (ne)kvalitet postera ne menja, a da je ovo brisanje redom postala praksa poslednjih nekoliko dana, a da to pre nije bilo tako

u svakom slučaju, puno hvala na trudu oko odgovora

Praksa u poslednjih nekoliko dana je u redu. Greška koja je činjena pre je bila da se ostavljaju govna na sajtu.
Samo brisati đubar, jer se tako jedino može pročitati i videti nešto kvalitetno.

Eto, dok ja branim novu praksu moderatora, meni isti ti moderatori obrisali poster. E pa stvarnoooo!!!

Mada kad vidim ovu fekaliju na naslovnoj (donatelo), mislim da ne bi trebalo ništa da se briše.

Praksa u poslednjih nekoliko dana je u redu. Greška koja je činjena pre je bila da se ostavljaju govna na sajtu.
Samo brisati đubar, jer se tako jedino može pročitati i videti nešto kvalitetno.

slažem se
i to ne samo na rečima, nego i delom
odo dubrišem ova svoja dva današnja, ko ih jebe ;)

a uvešćemo iz kine i emirata nove autore
ima od 2016 sajt da nam bude ko pišta!

modovi su ceo dan na mod forumu smisljali ovako visokointelektuelno pravilo

remac:ko pita dobija ban,sta on meni ima da sere boli me kica ljalajalajalaj
ostali modovi:+8766

Hogare, majčina dušice, šta će tebi ekavica, bog te u šumu okreno? Evo, pred Svijetog Nikolu me brukaš.

Count Zero marš u pičku materinu više sa tim glupim postovima, nickom i avatarom, ne mogu da te gledam

како је гласио текст?

ЦЕНЗУРА!

Маестро ♦

Count Zero marš u pičku materinu više sa tim glupim postovima, nickom i avatarom, ne mogu da te gledam

Dobra!

како је гласио текст?

Ne znam, slučajno videh da ne radi, biće da je obrisan.

zagubio se u bazi podataka negde sig

ZAŠTO RASNI NIJE BANOVAN?
prc, nema zabrane da se pita što nije!

Stvarno Kaunte, te kursadzijske fore brt
Ne mož svi da budemo Radjard al ono, kapiraš me

Koje fore? Pitao sam za poster, koji je bio kao odabran, a u stvari obrisan, verovatno "nezgodan", šta li. To je sve.
Brt.

šta ti glumiš tu nekog arkana pičkice mala pun mi vas je kurac