Prijava

Koliko se sećam, kod nas uglavnom zadrže cene, ali u ovim lancima poput H&M, C&A, Newyorker tada dosta toga ostane što je poslednje na lageru, pa bude neka presmešna cena.

Ja ne mogu da se setim, mislim na Tom Tailor, Time out, s.Oliver, Benetton, tako te neke prosečne marke, i meni se čini da ostane isto ko sad, možda samo ono da kažem stara kolekcija i što ostanu samo mali brojevi, to spuste. Videćemo evo, uglavnom, ne treba žuriti s kupovinom. Fala

Hvala Ciklonu i Caunt Zero, mislim da sam rešio problem. Ja se istripovao da je neki virus. Ali svejedno mi je za nauk ovo da što pre izvučem bitna dokumementa sa kompa i reinstaliram windiws, pošto štuca kojekude povremeno, a sistem nije obaran ima cirka 2 godine, ja ne znam kako ovo radi uopšte.

Има ли неко стручно објашњење зашто косилица покупи лишће у корпу с травом, ал зато папирић или картонску кутију разбаца наоколо?

ljudi jel me jebe neko kazite mi, net mi radi besprekorno ali evo sinoć a i danas 90% vremena neće da otvori jebeni kupujemprodajem.com a sve ostalo hoće. Plus yt zašteka bez razloga, samo se pojavi ona linija kao da je odsečen prethodni deo klipa i počne da očitava dalje. Šta bi to moglo biti?

Moje mišljenje nije stručno ali možda je logično: dakle, kosilica u korpu spakuje sve što se nađe iznad sečiva, pa pošto iseče travu, ono iznad sečiva ide u korpu, a ono ispod sečiva, logično, ostaje živo i vezano za zemlju. U slučaju hartije, ono iznad sečiva ide takođe u korpu, a ono ispod sečiva, pošto je slobodno, tj nije pričvršćeno za podlogu, biva sečivima odbačeno u stranu i razbacano.
Edit: sad tek vidim da pitaš za lišće, tj verovatno pitaš za opalo lišće. Tu već nemam neko posebno logično objašnjenje, sem ako ima veze sa težinom jer je papir ili karton teži od lista, pa se možda drugačije ponaša u sudaru sa sečivom.

net mi radi besprekorno ali evo sinoć a i danas 90% vremena neće da otvori jebeni kupujemprodajem.com a sve ostalo hoće. Plus yt zašteka bez razloga, samo se pojavi ona linija kao da je odsečen prethodni deo klipa i počne da očitava dalje. Šta bi to moglo biti?

И мени се догађа, можда багује нешто или раде одржавање сервера

suvi list ne može da preseče pa ga samo smota u kutiju, papir ili karton sasecka, probaj da baciš omot od sevendejz čokoladice, isto prođe kao suvi list

Tu već nemam neko posebno logično objašnjenje, sem ako ima veze sa težinom jer je papir ili karton teži od lista, pa se možda drugačije ponaša u sudaru sa sečivom.

Могуће, и пар грама чини разлику. Ма, живим на главној улици па увек буде џубрета испред куће. Пар пута ми је тако рашчерупао папирић кад сам косио пред кућом, од тад увек прво покупим па онда косим :Д

Je l' ko koristio postnet, hoću da kupim nešto preko neta, pa me interesuje kako to radi. POyy

пиша ми се, где је највећа концентрација сиротиње?

''Evo ruke, pobedio si''
''Ne, svi smo izgubili''
Iz kog je to filma?

jel prihvatas shalu na svoj racun?

naravno al vazno mi je odakle je ovo, ne mogu da se setim a tu mi je negde

ovaj nekršten i rođen
lolololo

najlefše fala na odgovoru bohore