Prijava

puno puta se zajebavamo ovde ovaj nolajfer, onaj nolajfer, ali niko to stvarno nije kao ti. cestitam.

Možeš da probaš sa onim pasvord krekerima što im ubaciš predefinisanu biblioteku reči, pa on isprobava jednu po jednu, al to u slučaju da je šifra MONKEY ili tako nešto kretensko, u suprotnom ti može pomoći samo neki NASA kvantni superkompjuter ili crna magija

Ma ima ovaj win rarov cracker, brute force metod, al' kad pogledaš minimalno je šest na šezdesetu, trebalo bi mu 7 dana da obrne sve kombinacije
ja sam prije par godina isto skinuo ovako fajl veliki i imao šifru i nekim đavolom sam je zaobišao, samo sad ne mogu da se sjetim kako

ćet kafanu sagoreti ognjem a zatim zvati popa da okadi i na kraju zaključati jer svako smeće na sajtu dolazi otolen. autore koji bleje tamo pobanovati trajno. hvala.

'Ajmo popit' po jednu?

banuj, povukao sam se ja na rezervni polozaj :))))

ajte do svajcarske malo sad za praznike, pa vodim na pivo, posto i onako necu kuci ove zime

Hvala na pozivu, nešto sam zauzet ove godine.

Niđe nijesam reka da sam "kulji" od bilo koga, niti da sam iznad bilo čega. Moguće da stvarno to jesam, najvjerovatnije da nijesam, a opet, vrlo je moguće da bi ti trebao da shvatiš da si malo kome stvarno zanimljiv sa licemjerjem i forama koje očekujem da čujem u autobusu koji vodi osmake na ekskurziju.

Poštujem tvoje obrazovanje i zbog toga ne mogu da serem pa da kažem da si glup, jer ne ide, ali tvoje ponašanje mi uopšte ne stoji uz nekoga ko ima zvanje doktora nauka a sreo sam ih dosta... mada ti vjerovatno misliš da sam neka klošarčina čiji je krug poznanika ograničen na lika kod kojeg kupujem švercovani ronhil, komšiju sa kojim cijepam drva i onog pajdomana što bleji kod krivine što je prodao gliser starom prije dvije godine pod izgovorom da ide na liječenje.

Poređenje ti nema blage veze sa mojim slučajem. Više mi zvuči kao da se odnosi na likove koji se međusobno lajkuju, nego ajde, eto da te ispoštujem pa da se osvrnem i na to.
Otkad sam odbanovan ja ođe dođem da upanem na čet, otkucam par PVT-ova (uključujući i one gdje tebi napišem da mi se napušiš kurca, mada opet dosta njih je napisano u afektu ali i dalje si mi patetičan)... to je trebalo da predstavlja moj doprinos ovom sajtu ali eto, ispostavilo se da su neki meni gotivni ljudi banovani zbog licemjerja pojedinaca kojima su do skoro takođe bili gotivni, a licemjerje je osobina koju najviše mrzim. Znači ne prezirem je, bukvalno je mrzim.

Zbog toga dođem ođe na forum da naglasim da se ne slažem sa preseravanjima koja vi moderatori izvodite u zadnje vrijeme (čast izuzecima, da ih sad ne nabrajam da ne ispane da se šupkam nekome).
A i realno, što da se ne "borim" za to da Vukajlija postane zanimljivije mjesto? Još uvijek nije kasno da se isprave neke stvari i da sajt postane gotivno mjesto kakvo je do skoro bilo.

Ako oćeš da vidiš koliko je ljudima sajt dosadio, dovoljno je da klikneš na link "posljednje aktivne teme" i vidiš da je između prve i desete razmak posljednjih objavaljenih postova fazon sat i po ili da uđeš na čet i shvatiš da postovi stižu svakih 10 minuta. Misliš da je to jer ljudi nemaju inspiracije da pišu definicije ili jer je slaba ocijenjenost? Ja ću ti reći da nijedno od to dvoje nije slučaj kod mene ali da je sajt počeo opasno da mi ide na kurac. Dođem tu iz navike iskreno i kažem sebi da neću ulaziti više al jebi ga, isto sranje kao kad ujutru moram da pazim da se ne ispovraćam od mučnine al ne mogu da batalim cigare... valjda je u slučaju vukajlije to zbog pozadine. Plava pozadina mi je skroz gotivna a i format postova je odličan.

Što se tebe lično tiče, ja ostajem pri stavu da si neiživljeni buržujčić koji afk ima uticaja na svoje okruženje kolko moja baba na spoljnu politiku evropske unije. Ovo kako se ponašaš mi djeluje kao da želiš da nabaciš imidž Sosa za sirotinju a obzirom da sam se sa njim napušavao fazon godinu dana i u tom procesu naučio dosta o "internetovanju" mogu ti reći da mu nijesi ni do kurca (i to kad mu visi)... Djeluješ mi kao klinac koji sprema prijemni za gimnaziju od decembra brt, ne valja ti to kapi.

puno puta se zajebavamo ovde ovaj nolajfer, onaj nolajfer, ali niko to stvarno nije kao ti. cestitam.

Što? Jer je neđelja i imam vremena da odvojim 15-20 minuta da napišem post? Da ne pominjem da to kaže čoek koji me banuje pa me odbanuje jer skapira da mu je ostalo troje zanimljivih ljudi na sajtu.
Moram li te podsjetiti da se inače ulogujem na sajt jednom u mjesec dana, pa budem tu neđelju dana pa me opet nema i sve tako (ne računajući banove).

PS: Inače, jako me zanima ovaj dio:

milion puta si reko boli me kurac za sajt, jebe mi se za ovo, jebe mi se za ono, ja sam car vi ste debili

Je l' možeš da mi daš neki print ili ako ništa da se sjetiš ovako neke situacije kad sam ja to napisao? Nije da imam neko strašno pamćenje al sumnjam da sam to rekao obzirom da ne patim od kompleksa više vrijednosti. Ipak, priznajem da mislim da je dobar dio ljudstva vukajlije građen od debila, i tu ne mislim samo na one što imaju papire tipa Rasnog i sličnih. Možda ne debila al ljudi operisanih od smisla za humor.

obicno ne kopiram pvt, al kad vec trazis:

Clannad
Napušiš mi se kurca znaš. Znaš kolko me boli kurac za ovaj sajt poslije onoga. Kad batalite da se jebete u prkno sa čavezima i sličnim možda uđem o5. pozz

pre 5 dana

celt
vidim, ne logujes se :)

sta oces jebo ga, bio si banovan mesec dana, sto je i malo?

pre 5 dana

Clannad
Isti kurac neš imat nikakav doprinos od mene... osim ako se ne računaju pvtovi i promjene avatara/opisa profila.

PS: Puši kurac

pre 3 dana

celt
Hvala, pusi ga i ti.

pre 3 dana

pogledajte kako ovaj klanad ima muda da kaze moderatoru da pusi kurac, wau. care.

Napušiš mi se kurca znaš. Znaš kolko me boli kurac za ovaj sajt poslije onoga. Kad batalite da se jebete u prkno sa čavezima i sličnim možda uđem o5. pozz

Ovo je jedino što se nakon više izvlačenja iz konteksta može shvatiti ka nešto što iole liči na ono "ja sam car vi ste debili"... ipak nije dovoljno. Ajde probaj opet.

EDIT: Da ne pominjem da si mi slao neke poruke na foru "ee pa nije trebalo onako, znaš pretjerali smo stvarno"...

s tobom sam par puta razgovarao, jednom kad ti obrisana definicija, jednom kad sam te odbanovao, i ovo sad, gde sam reko ok, izvini bilo preterano, smarko mi reko da nisi tolki debil, na sta ti jedes govna i ne prestajes.

celt

fornikacija je jebanje dvoje ljudi koji nisu u braku. pogledajte recnik

evo pogledo. kaže:

fornikacija (lat. fornicatio) - u opštem slučaju čin pri kom se muškarac oblači u ženski donji veš i samozadovoljava se gledajući kako drugi muškarci imaju koitus sa njegovom partnerkom, nakon čega on neretko stupa u homoseksualni odnos sa tim muškarcima i naslađuje se njihovim ejakulatom. fornikaciju uglavnom praktikuju neglave i neizvučeni pojedinci. ne mešati sa JEBANJE-m, čisto heteroseksualnom praksom sukcesivnog penetriranja ženine vulve od strane muškarčevog spolovila.

Ja kontam da ako neko okači sliku ovde da ako oćeš uzmeš tu njegovu sliku izradiš je i svršiš po njoj. Možeš sa njom da radiš šta oćeš.
A ako je nije okačio, godina dana i to je to.

Postoji li još uvijek gricko?