Prijava

Ne. Cilj pravila je da se ovo mesto dovede u red, jer ne postoji forum na kojem će biti normalno da bilo koga nazivaš bolidom, a da ne budeš banovan. Pa ni na Bureku jebenom.

Oćeš reći:

Ne. Cilj pravila je da se ovo mesto dovede u red na takav način da nas nekoliko iz moderatorske sekcije i oni koji se igraju minecrafta gradeći naše virtuelne kurčine svojim plusićima ne možemo biti prozivani od strane onih koji ođe dolaze zbog bilo čega drugog, uključujući i zabavu.

prilično pristojan post, pazle, svaka čast, već si legao malo na rudu :)

e... mozda mi promaklo, al sta je bilo sa onim sto je pucao kod feketica u pandura i sa onim sto je zgazio onu u NS?

Ne. Cilj pravila je da se ovo mesto dovede u red, jer ne postoji forum na kojem će biti normalno da bilo koga nazivaš bolidom, a da ne budeš banovan. Pa ni na Bureku jebenom.

Pa ni na Bureku jebenom.

Modovi počeli sovati!? I to Aga, a reko bi čojek po facijalnoj ekspresiji, fin momak, pomaže bakama prekoulice i to.

Нисам баш у току око ових нових правила. Видим да је забрањено да се пита зашто је неко банован, па ме интересује да ли то важи и за обрисане постере? Наиме, да не дужим, мени је обрисан некад раније један постер са слоном, па сам планирао да то изнесем као замерку и ставим на јавну расправу (можда бих отворио тему, а можда и не бих у зависности од тога како проценим да бих се боље изборио за своја права), али сад не знам како та нова правила третирају таква питања.

Pa ja i prevodim bake preko ulice, redovno. One me i iskvariše, previše psuju za moj senzibilitet.

Agilni, znao sam da iza tog lica čuči dobar čovjek. Ne shvataj ovo kao kompliment; da sam te mislio pohvaliti, ne bih napisao "čuči", nego "stoji".

Kad su uvedena nova pravila?
I recite mi da me dzaba ne banuju.

Čučilac u tebi je upravo ustao i iz njega se ovaplotio stajač!!!!

I zašto je na kraju obrisan poster sa slonom?Niste odgovorili truću!

Agilni

Ne. Cilj pravila je da se ovo mesto dovede u red, jer ne postoji forum na kojem će biti normalno da bilo koga nazivaš bolidom, a da ne budeš banovan. Pa ni na Bureku jebenom.

Неколико страница уназад си написао човеку да је патетична незналица. Да не причамо о томе колико су се пута људи на овом форуму некажњено називали болидима, кретенима, имбецилима, дауновцима, идиотима, мајмунима, ретардима, итд.

Мора да је леп осећај кад можеш селективно да спроводиш правила кад год неко инсистира да добије одговор на непријатно питање.

Kad si lepo pročitao šta sam ja napisao, isprati onda ceo kontekst pažljivije.

Niko nije banovan zbog neprijatnih pitanja. Ni to nisi pažljivo ispratio.

Је л' могуће да се ви данима расправљате око глупости?

Испратио сам контекст, и једног и другог случаја. У првом случају је модератор назвао аутора патетичном незналицом, јер мисли да греши у расправи о мимовима, а у другом случају аутор назива модератора болидом, јер сматра да је погрешио у вези са баном. Увиђају се сличности, али и разлике.