Prijava

C. Nisi ti dobro skontao ovo prvo, jer postoji i nastavak (kao odgovor na jedan od par postova iznad, gde se radi ista stvar), ali zaista je nebitno da ti objašnjavam kad sam nisi uspeo sam da shvatiš.

Pazl je svakako daleko od neznalice.

Зашто је неко банован?

dobro ovo pivo oca mu jebem

Da li je "vređanje" kao razlog bana u slučaju Oca Joila u stvari ono što je pisao na par strana unazad ili nešto drugo?
Zahvalan čitatelj

Душане, кад сам до сад издржао да не говорим о том постеру са слоном, могу и још мало. Нека, нека се прво искристалишу јасна правила на сајту, па ћу након што их добро проучим моћи да се борим.

Želiš li da stavim i ja avatar ko Stevan (valjda si primetio simvoliku kod njegovog avatara), ako će to pomoći?

Da li jebanje virtuelne majke nanosi ozbiljne posljedice osobi čija je to majka? Da li majka zna da je neko jebe sa druge strane ekrana? Da li treba zaštita?

Prvo moraš razlikovati jebanje virtuelne majke od virtuelnog jebanja majke.

aha, znači tebi to smeta
uhvaćen si

ljudi, mi smo bolidi, džaba odbijate tu činjenicu

Želiš li da stavim i ja avatar ko Stevan (valjda si primetio simvoliku kod njegovog avatara), ako će to pomoći?

Лол, нисам ни приметио. Стеван је добар човек, а уз то је увек спреман да дигне глас против неправде. Што се тиче тебе, грофе, сигуран сам да си на мојој страни поводом овога, а и промена тог аватара би била веома корисна. Ја, са друге стране, не могу да променим овај аватар, пошто не постоји бољи.

Je l to najbolji avatar što ima da se nađe? Daj mi link da skinem.

Даћу ти један други, да не буде да имамо исти аватар, па да људи бркају и да мисле нпр. да се ти жалиш на обрисан постер са слоном или још горе да прескачу моје постове без читања што би била двострука штета.

Елем, ево, можеш овај аватар да ставиш:
http://www.amazingsuperpowers.com/comics/2014-10-27-Elephant.png

Zašto je originalna bananica poskupela onoliko da za cenu jedne oriđiđi mogu da kupim dve svislajonske koje imaju isti ukus, još imaju aromu kokosa???

Nadr Kahn

Zašto je originalna bananica poskupela onoliko da za cenu jedne oriđiđi mogu da kupim dve svislajonske koje imaju isti ukus, još imaju aromu kokosa???

Zato što svislajon ima sranje slatkiše.

YouCantHandleTheTruћ
Zato što svislajon ima sranje slatkiše.

Zato imaju kantice evrokrema pune masti.

Agilni

C. Nisi ti dobro skontao ovo prvo, jer postoji i nastavak (kao odgovor na jedan od par postova iznad, gde se radi ista stvar), ali zaista je nebitno da ti objašnjavam kad sam nisi uspeo sam da shvatiš.

Pazl je svakako daleko od neznalice.

Ок, схватио сам, не важи се пошто сте обојица на крају написали да је то заправо добронамеран савет, а не увреда. А и сад си написао да ниси стварно то мислио.

Добро је знати, можда ће научити и он да се огради тако када следећи пут буде постављао исто питање.

https://m.youtube.com/watch?v=Cj25UpcBDt0
Jel ovo saksofon?
Ako nije koji je instrument.

Jeste, ali neka posebna vrsta, imaš one bas, tenor itd.

u pitanju je ova reakcija

http://vukajlija.com/reakcije/109640

Niđe nijesam reka da sam "kulji" od bilo koga, niti da sam iznad bilo čega. Moguće da stvarno to jesam, najvjerovatnije da nijesam, a opet, vrlo je moguće da bi ti trebao da shvatite da ste malo kome stvarno zanimljivi sa licemjerjem i forama koje očekujem da čujem u autobusu koji vodi osmake na ekskurziju.

Poštujem ja vaše obrazovanje, moderatori, i zbog toga ne mogu da serem pa da kažem da ste glupi, jer ne ide, ali vaše ponašanje mi uopšte ne stoji uz nekoga ko je obrazovan a sreo sam dosta obrazovanih ljudi... mada vi vjerovatno mislite da sam neka klošarčina čiji je krug poznanika ograničen na lika kod kojeg kupujem švercovani ronhil, komšiju sa kojim cijepam drva i onog pajdomana što bleji kod krivine što je prodao gliser starom prije dvije godine pod izgovorom da ide na liječenje.

Poređenje vam nema blage veze sa mojim slučajem. Više mi zvuči kao da se odnosi na likove koji se međusobno lajkuju, nego ajde, eto da vas ispoštujem pa da se osvrnem i na to.

Otkad sam odbanovan ja ođe dođem da upanem na čet, otkucam par PVT-ova... to je trebalo da predstavlja moj doprinos ovom sajtu ali eto, ispostavilo se da su neki meni gotivni ljudi banovani zbog licemjerja pojedinaca kojima su do skoro takođe bili gotivni, a licemjerje je osobina koju najviše mrzim. Znači ne prezirem je, bukvalno je mrzim.

Zbog toga dođem ođe na forum da naglasim da se ne slažem sa preseravanjima koja vi moderatori izvodite u zadnje vrijeme (čast izuzecima, da ih sad ne nabrajam da ne ispane da se šupkam nekome).

A i realno, što da se ne "borim" za to da Vukajlija postane zanimljivije mjesto? Još uvijek nije kasno da se isprave neke stvari i da sajt postane gotivno mjesto kakvo je do skoro bilo.

Ako oćete da vidite koliko je ljudima sajt dosadio, dovoljno je da klikneš na link "posljednje aktivne teme" i vidiš da je između prve i desete razmak posljednjih objavaljenih postova fazon sat i po ili da uđeš na čet i shvatiš da postovi stižu svakih 10 minuta. Mislite da je to jer ljudi nemaju inspiracije da pišu definicije ili jer je slaba ocijenjenost? Ja ću ti reći da nijedno od to dvoje nije slučaj kod mene ali da je sajt počeo opasno da mi ide na kurac. Dođem tu iz navike iskreno i kažem sebi da neću ulaziti više al jebi ga, isto sranje kao kad ujutru moram da pazim da se ne ispovraćam od mučnine al ne mogu da batalim cigare... valjda je u slučaju vukajlije to zbog pozadine. Plava pozadina mi je skroz gotivna a i format postova je odličan.

Što se vas lično tiče, ja ostajem pri stavu da ste neiživljeni buržujčići koji afk ima uticaja na svoje okruženje kolko moja baba na spoljnu politiku evropske unije. Ovo kako se ponašate mi djeluje kao da želite da nabacite imidž Sosa za sirotinju a obzirom da sam se sa njim napušavao fazon godinu dana i u tom procesu naučio dosta o "internetovanju" mogu vam reći da mu nijeste ni do koljena... Djelujete mi kao klinci koji spremaju prijemni za gimnaziju od decembra, ne valja vam to kapi.

puno puta se zajebavamo ovde ovaj nolajfer, onaj nolajfer, ali niko to stvarno nije kao vi cestitam.

Što? Jer je neđelja i imam vremena da odvojim 15-20 minuta da napišem post? Da ne pominjem da to kažu ljudi koji me banuju pa me odbanuju jer skapiraju da mu je ostalo troje zanimljivih ljudi na sajtu.

Moram li vas podsjetiti da se inače ulogujem na sajt jednom u mjesec dana, pa budem tu neđelju dana pa me opet nema i sve tako (ne računajući banove).

PS: Inače, jako me zanima ovaj dio:

milion puta si reko boli me kurac za sajt, jebe mi se za ovo, jebe mi se za ono, ja sam car vi ste debili

Je l' možete da mi date neki print ili ako ništa da se sjetite ovako neke situacije kad sam ja to napisao? Nije da imam neko strašno pamćenje al sumnjam da sam to rekao obzirom da ne patim od kompleksa više vrijednosti.

operisani ste od humora, vratite reakciju u odabrane!