Prijava

Vrhunsko Pazlovanje, sa uživanjem sam čitao.

skapirao sam da pazl nema pojma koji je dan jer je on ovaj post pisao juce, u subotu, a danas je neđelja, ne jedno mjesto se pominje koji je dan a to mjesto nijesam morao da mijenjam.

osim ako post nije pisao poslije ponoći, u što sumnjam jer sam ja rano legao sinoć, ali ipak ostavljam malu mogućnost da se to desilo a mrsko mi je da provjeravam sad, njegov post je nekoliko strana unazad.

Nemam ti ja pojma, kad vidim njegov nik i pola metra post samo preskrolujem, znam već šta piše: ja sam supergenije Mirko S. Kojotovski, a vi ste Hitleri koje je De Sad pravio na Vampireli i mrzite me iz dna duše.

Ovo pročitah jer je tvoj nadimak :)

a jes, pazl je talentovan za ove drustvene nauke :))))

koliko su udaljene 1 i 0 na tastaturi?

Malo, ako mene pitas.

kolko puta je 1 vece od 0?

Zašto poklopac od flomastera pišti kad ga stavim na šporet?

Gde u Bg-u mogu da nadjem odela sivena po meri i kako se krecu cene ?

У, Келте сјајно питање! Бојим се да ће остати без конкретног одговора, као пре пар година када је Јогурт питао ЛЕПО НАЈЛЕПШЕ на овој теми, КАКО СЕ ФРАНЦУЗИ СМЕЈУ АКО НЕМАЈУ ГЛАС Х? ЈЕРИ ТО ОНДА ИДЕ КАО АААААААААААА? Ево, и он и ја чекамо на одговор већ стољећима....

U second hand sopovima i po buvljaku.

Ako hoces po svojoj meri, odes kod krojaca i sasijes. Cena zavisi od materijala, koji sam kupujes i od modela koji zelis i od vestine majstora.
Opseg je bukvalno od 150-200e, pa nebo je granica...
Ne racunam materijal...

ja ti mogu zavrsiti kozne rukavice za voznju, po mjeri.

Армине, јебеш то по мери, Мартини Весто је кева. Да си грађен као хоботница, опет има да нађеш код њих да ти пасује. Ја узео летос за свадбу неку, цене су пресмешне. А имају све да ти продају, сем гиља. Гиље у Булевару, а ова одела на Тргу Николе Пашића. Ја сам свеееее код њих купио за свадбу сем гаћа. Изашло ме око 200 евра. Кад кажем све, мислим да сам и чарапе тамо купио :). Ушао, обукао се за 5 минута и очо кући. А мислим да има и јефтинијих чак варијанти.

u pitanju je ova reakcija

http://vukajlija.com/reakcije/109640

Niđe nijesam reka da sam "kulji" od bilo koga, niti da sam iznad bilo čega. Moguće da stvarno to jesam, najvjerovatnije da nijesam, a opet, vrlo je moguće da bi ti trebao da shvatite da ste malo kome stvarno zanimljivi sa licemjerjem i forama koje očekujem da čujem u autobusu koji vodi osmake na ekskurziju.

Poštujem ja vaše obrazovanje, moderatori, i zbog toga ne mogu da serem pa da kažem da ste glupi, jer ne ide, ali vaše ponašanje mi uopšte ne stoji uz nekoga ko je obrazovan a sreo sam dosta obrazovanih ljudi... mada vi vjerovatno mislite da sam neka klošarčina čiji je krug poznanika ograničen na lika kod kojeg kupujem švercovani ronhil, komšiju sa kojim cijepam drva i onog pajdomana što bleji kod krivine što je prodao gliser starom prije dvije godine pod izgovorom da ide na liječenje.

Poređenje vam nema blage veze sa mojim slučajem. Više mi zvuči kao da se odnosi na likove koji se međusobno lajkuju, nego ajde, eto da vas ispoštujem pa da se osvrnem i na to.

Otkad sam odbanovan ja ođe dođem da upanem na čet, otkucam par PVT-ova... to je trebalo da predstavlja moj doprinos ovom sajtu ali eto, ispostavilo se da su neki meni gotivni ljudi banovani zbog licemjerja pojedinaca kojima su do skoro takođe bili gotivni, a licemjerje je osobina koju najviše mrzim. Znači ne prezirem je, bukvalno je mrzim.

Zbog toga dođem ođe na forum da naglasim da se ne slažem sa preseravanjima koja vi moderatori izvodite u zadnje vrijeme (čast izuzecima, da ih sad ne nabrajam da ne ispane da se šupkam nekome).

A i realno, što da se ne "borim" za to da Vukajlija postane zanimljivije mjesto? Još uvijek nije kasno da se isprave neke stvari i da sajt postane gotivno mjesto kakvo je do skoro bilo.

Ako oćete da vidite koliko je ljudima sajt dosadio, dovoljno je da klikneš na link "posljednje aktivne teme" i vidiš da je između prve i desete razmak posljednjih objavaljenih postova fazon sat i po ili da uđeš na čet i shvatiš da postovi stižu svakih 10 minuta. Mislite da je to jer ljudi nemaju inspiracije da pišu definicije ili jer je slaba ocijenjenost? Ja ću ti reći da nijedno od to dvoje nije slučaj kod mene ali da je sajt počeo opasno da mi ide na kurac. Dođem tu iz navike iskreno i kažem sebi da neću ulaziti više al jebi ga, isto sranje kao kad ujutru moram da pazim da se ne ispovraćam od mučnine al ne mogu da batalim cigare... valjda je u slučaju vukajlije to zbog pozadine. Plava pozadina mi je skroz gotivna a i format postova je odličan.

Što se vas lično tiče, ja ostajem pri stavu da ste neiživljeni buržujčići koji afk ima uticaja na svoje okruženje kolko moja baba na spoljnu politiku evropske unije. Ovo kako se ponašate mi djeluje kao da želite da nabacite imidž Sosa za sirotinju a obzirom da sam se sa njim napušavao fazon godinu dana i u tom procesu naučio dosta o "internetovanju" mogu vam reći da mu nijeste ni do koljena... Djelujete mi kao klinci koji spremaju prijemni za gimnaziju od decembra, ne valja vam to kapi.

puno puta se zajebavamo ovde ovaj nolajfer, onaj nolajfer, ali niko to stvarno nije kao vi cestitam.

Što? Jer je neđelja i imam vremena da odvojim 15-20 minuta da napišem post? Da ne pominjem da to kažu ljudi koji me banuju pa me odbanuju jer skapiraju da mu je ostalo troje zanimljivih ljudi na sajtu.

Moram li vas podsjetiti da se inače ulogujem na sajt jednom u mjesec dana, pa budem tu neđelju dana pa me opet nema i sve tako (ne računajući banove).

PS: Inače, jako me zanima ovaj dio:

milion puta si reko boli me kurac za sajt, jebe mi se za ovo, jebe mi se za ono, ja sam car vi ste debili
Je l' možete da mi date neki print ili ako ništa da se sjetite ovako neke situacije kad sam ja to napisao? Nije da imam neko strašno pamćenje al sumnjam da sam to rekao obzirom da ne patim od kompleksa više vrijednosti.

operisani ste od humora, vratite reakciju u odabrane!

http://i.imgur.com/2rUvJIJ.gif
http://2.bp.blogspot.com/-VkjHn1YkRGQ/UwlViOF3U_I/AAAAAAAADFg/a1NCysCJjwo/s1600/post-30966-Jim-Carrey-furiously-typing-on-y8cP.gif
https://writingcenter.mcdaniel.edu/wp-content/uploads/2014/10/Jim-Carrey-Bruce-Almighty.gif

као пре пар година када је Јогурт питао ЛЕПО НАЈЛЕПШЕ на овој теми, КАКО СЕ ФРАНЦУЗИ СМЕЈУ АКО НЕМАЈУ ГЛАС Х? ЈЕРИ ТО ОНДА ИДЕ КАО АААААААААААА? Ево, и он и ја чекамо на одговор већ стољећима....

Vekovi su prohujali, ali odgovor ipak stiže:
https://www.youtube.com/watch?v=PvRyDVc9GPo

КАКО СЕ ФРАНЦУЗИ СМЕЈУ АКО НЕМАЈУ ГЛАС Х? ЈЕРИ ТО ОНДА ИДЕ КАО АААААААААААА? Ево, и он и ја чекамо на одговор већ стољећима....

smeju se vise HOHOHOHO, sto zvuci ovako: O - O - O - O

Martini Vesto stvarno odličan, samo vodi računa, svaki komad, ali bukvalno svaki komad je priča za sebe, tako da, ne vredi ti da probaš jedno odelo pa tražiš isti model druge boje ili nešto slično. MOže da bude isti model, ista veličina, čak i ista boja i isti materijal ali će se u detaljima razlikovati i neće ti isto stajati. Tako da, ako nađeš, odmah kupuj. Nisu preskupi.

Фала браћо, стварно сте доктори. Надам се да је Јогуртара задовољан као и ја.

А ово што Адвокат рече као допуну за одела, то стоји. Сад трк тамо, ако не послушаш нас двојицу, пичка си :)

ovo za odela... dobra varijanta su i odela koja su polu-skrojena. po sirini nadjes da ti odgovara sako i pantalone, imas vec gotove modele da probas, a onda krojac sredi rukave i nogavice po meri, i tako to, neke finalne detalje po sirini isto udesi. to moze maltene na licu mesta da ti odradi, mada obicno sacekas koji dan.