Prijava

ma uzimao sam tako po radnjama znam da moze da se nadje, ali siveno po meri je posebno jbg, mada moglo bi ovo sto celt kaze... hvala vam u svakom slucaju

Boli me glava već nekoliko dana konstantno

Boli me glava već nekoliko dana konstantno

onda je opravdano što nisi smislio pitanje

pogrešio si adresu

očito

Елем, ево, можеш овај аватар да ставиш:

< Hvala ti Truth. Ako nađeš još neki dobar avatar slobodno mi pošalji ođe.

Nemam ti ja pojma, kad vidim njegov nik i pola metra post samo preskrolujem, znam već šta piše: ja sam supergenije Mirko S. Kojotovski, a vi ste Hitleri koje je De Sad pravio na Vampireli i mrzite me iz dna duše.

Čudno mi je kako to da su moji postovi počeli da ti smetaju iznenada otkad si dobio hemoroide (pic related)

http://i.imgur.com/MXAY6x0.jpg

Pozivam se na Stevanov amandman jer je ovo uvod u dobronamjeran savjet koji kaže da je maslačkova mast odlična u borbi protiv tvog problema.

Baš ti hvala na dobronamernom savetu.

Skandalozno je da i dalje svi moderatori odbijaju da pričaju o obrisanom slonu!

Питање аутор, одговор модератор : ЈЕРИ БИХ СТЕ МЕ БАНОВАЛИ АКО БИ НАПРАВИЈО ПОСТЕР СА СЛИКАМА ТИТА, ЂИНЂИЋА И ВУЧИЋА НА КРАЈУ, А ЂЕ БИХ КОМЕНТАР ГЛАСИЈО ЦИТИРАМ ДВЕ ТАЧКЕ. САМО НЕК ИДЕ РЕДОМ. ДА ЛИ БИХ?

PRAVI
SMARAĆEMO BRUSA DOK GA NE RAZMODUJU AKO TI OBRIŠE

nemoj si pička
PRAVI ODMA

ПА ТО И ПИТАМ УСТВАРИ. ОЋЕ ДА МИ БРИШУ ИЛИ НЕ? ЈЕБЕ МИ СЕ ЗА БАН БИТНО ДА МИ ПОСТЕР ОСТАНЕ.

kakvo brisanje
brus će ga odaberu u roku od oma
videćeš

АЈД ДА СЕ ИЗДОГОВАРАМО, ПА ИДЕ У ЕТАР

Ako mene pitaš neće biti brisan, ali neću ga ni odabrati. Doduše, bude li u minusu posle ponoći se pretvara u bundevu :)

НЕКА БРУСКИШ. ИМАМ ЈА МОДЕРАТОРЕ КОЈЕ ПЛАЋАМ ДЕБЕЛО ДА МИ ОДАБИРАЈУ. САМО ГА ТИ НЕ БРИШИ :)

brus će duđe sa svog duplog moderatorskog i da završi poso
a onda centrala ne može dizbaci urrada iz članstva

Ко је админ Пује?

Vidro, samobanuj se sade.