Prijava

koji je paninarov dupli?

koji bi ti da bude?

Teško je pogoditi.

Ima li gde studijska verzija od pjesme ja sam rodjen dje dzamije nema?

Јок... Никад то није снимљено ако се не варам, пева се само уживо. Мада има једна верзија, рекао бих да је снимљена у студију, али је на гуслама.

Мене занима друга ствар... Зашто људи мисле да су паметни ако напишу просере типа "није глупо бити ружан, ружно је бити глуп" или "није лепо бити дебео, дебело је бити леп" или "није лако бити млад, младо је бити лак" итд... Разумете поенту? Зашто они мисле да је то паметно, кад можеш било која два придева да уватиш, па им даш функцију прилога у другој изјави и ојебоси. Чак и ако си ретард. Позивам све који ме знају да смисле још оваквих "мудрости". НИЈЕ ЗЕЛЕНО БИТИ ЈЕБЕН, ЈЕБЕНО ЈЕ БИТИ ЗЕЛЕН! Идемооооо

Bolje kititi bor, nego boriti kitu.

EDIT: Plagijat, znam.

Nije dobro biti radikal, radikalno je biti dobar.

Па да... Од тога је све то и кренуло. Тај виц има 30 година, и дан данас живимо под његовим утицајем. НИЈЕ АГИЛНО БИТИ ТЕЖАК, АЛИ ЈЕ ТЕШКО БИТИ АГИЛНИ!

о-Ј-е-Б-О САМ

nije mudro biti brz al je brzo biti mudar

Ето... Џонован и Брускиш без по муке направили "мудрост". Кад ће људи да скапирају да је то просто?

Jebeš takvu mudrost, to kad imam tvrdu stolicu mogu da izbacim tries na sat...

zato što sam brzo mudar

Bolje kititi se tuđim perijem, nego pejati se tuđom kitom.
Zapamtite ovu reakciju!

То ти кажем Брус... А ја дневно барем 3-4 такве видим негде, на неком сајту, форуму, друштвеној мрежи, блогу, на неком профилу испод аватара итд... Тежак трансфер

Aj mi rastumači ovo: nije lepo biti ružan, ružno je biti lep.

Ma znam, šta meni sve iskače na tom FB muka mi dođe, srećom pa imam dovoljan broj umnih i normalnih ljudi pa se to nekako uravnoteži.

Nije glupo biti srećan al je srećno biti glup. Kidam.

Хахахахахаха, Адвокат закључао тему. Коју нисмо никад отворили :))))))))

Није довољно бити добар, добро је бити довољан (2).